שחקן פגע בשופט במשחק נוער

שוב לא הגיע לסיומו משחק בליגה לנוער: שחקן מאור עקיבא היכה את שופט המשחק אחרי שזה הרחיק אותו. עשרות אנשים פרצו לדשא והיכו אחד את השני, חמישה פונו לביה"ח

שבת 14 אפריל 2007
שחף קורנפלד

האלימות במשחקי הנוער והנערים בכדורגל נמשכת. היום פוצץ משחק הנוער (מחוז מפרץ-שרון) בין הפועל חוף הכרמל למכבי אור עקיבא שנערך בעתלית רבע שעה לפני סיום הזמן החוקי.

במצב של 0:2 לחוף הכרמל (וכשאור עקיבא עם 10 שחקנים) שלף שופט המשחק כרטיס אדום שני לשחקן מאור עקיבא, שבתגובה הלם בשופט המשחק. השופט לא חשב פעמיים ושרק לסיום המשחק. מספר שחקנים מאור עקיבא שלא קיבלו את ההחלטה החלו לתקוף את שופט המשחק, שרק בעזרת כוח שיטור הצליח להימלט לחדר ההלבשה. מאותו רגע החלה להתפתח במגרש מהומה רבתי שכללה את הורי שחקני חוף הכרמל, ושחקנים משתי הקבוצות.

שחקני הנערים ב' של חוף הכרמל שהתחממו סמוך למגרש חיממו את האווירה יתר על המידה כשנכנסו גם הם לזירה האלימה ותקפו מספר שחקני אור עקיבא. במהלך המהומה פונו חמישה שחקנים מאור עקיבא לבית החולים הלל יפה בחדרה כדי לקבל טיפול רפואי. כוח משטרה שנכח באיזור הרגיע את הניצים מצד שתי הקבוצות, כאשר כל אחת מהקבוצות הגישה תלונה במשטרה נגד הקבוצה היריבה.

על הקווים של אור עקיבא היום עמד היו"ר של המועדון, מאיר דבדה מאחר והמאמן הקבוע נופש בימים אלה בחו"ל. דבדה שלא הצליח להשתלט על המהומה שנוצרה, סיפר ל-TELESPORT: "אחראי המגרש עשה מעשה מטופש כשפתח את השער להורי שחקני חוף הכרמל ואיפשר להם להיכנס לתחומי המגרש, ההורים של השחקנים התנפלו עלינו עם קרשים ותקפו את השחקנים שלי, וכתוצאה מכך נגרמו מספר חבלות לאחדים מהם".

דבדה הוסיף: "האשמה העיקרית היא כלפי השופט שלא הצליח לשלוט במשחק, וחימם אותו יתר על המידה. במהלך המשחק הערתי לו מספר פעמים שישלוף כרטיסים צהובים לשחקנים, ושירגיע אותם, אך הדבר לא עלה בהצלחה, וקרה מה שקרה. אני רואה בחומרה רבה את האירועים של היום, הגשנו תלונה במשטרה, ואני מקווה שהשחקנים שלנו יתאוששו מהאירועים".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק