אנחנו נתקע יתד בליגת העל

מאזן גנאיים הבטיח אחרי ה-1:1 מול אשקלון והעלייה לליגת העל כי הקבוצה תישאר זמן רב בליגה הבכירה. קדוסי שזכה לאהדה רבה והונף באוויר: אני אשאר פה, מבטיח

שבת 14 אפריל 2007
אשר גולדברג

איצטדיון דוחא בסכנין מזמן כבר לא ראה כזו שמחה. הקבוצה מהמגזר הערבי חגגה את שובה לליגת העל אחרי היעדרות של שנה, ואפילו הכבשים לא יכולות שלא לחייך.

השחקנים הסכנינאים, ובראשם אוהד קדוסי הונפו דקות ארוכות על הכתפיים כשהאוהדים חדרו למגרש עם סיום התיקו 1:1 מול הפועל אשקלון. למעלה מ-5,000 אוהדים חגגו בהתלהבות את חזרת המועדון לליגה הבכירה. החגיגה האמיתית תתקיים רק בסיום העונה. המאמן אלישע לוי סיכם עקרוני על המשך דרכו במועדון, כשהחוזה הרשמי עם תוספת לשכר ייסגר בקרוב.

אלישע לוי, מאמן בני סכנין: "הקהל תמך בנו לכל אורך הדרך. המועדון הזה ראוי לליגת העל ואני שמח שעשינו את זה"

מאזן גנאיים שלא נרגע לרגע וזכה לאהדה עצומה אמר: "אני מאושר. עשינו הישג אדיר ואנחנו נמשיך לעשות את זה. אני מבטיח לאוהדים שאני אעבוד 24 שעות ביממה ואשאיר אותם עוד הרבה שנים בליגת העל. בסופו של דבר נעשה נשף מסודר כדי שיהודים וערבים יחגגו יחד. בשבת מכבי ת"א מחכה לנו ונעשה הכל כדי לשחזר את ההישג בגביע".

אוהד קדוסי, הכובש המצטיין של הקבוצה שכבש עד כה 19 שערים אמר: "אני מאוד רוצה להישאר ואני מבטיח שאני אשאר. לא ציפיתי שזה יהיה ככה. אין קהל יותר טוב מהקהל של סכנין".

מאיר כהן: "ההרגשה היא יותר טובה מגביע, מאליפות. אני עשיתי היסטוריה בתור קפטן בקבוצה יהודית. פה אין יהודים וערבים, כולם משפחה אחת גדולה. אני אוהב את האנשים האלה. גם בתקופה הכי גרועה הבטחתי שנעלה ליגה. אנשים פה אוהבים אותי ואני אוהב אותם".

גבע ברקאי: "מגיע לנו, לקהל הזה ומגיע לכולם. אתם מכירים את זה כבר. עכשיו תנו לנו קצ לשמוח".

עבד רבח: "השמחה של הקהל מוכיחה כאן שמגיע לכל האוהדים את העלייה והחזרה לליגת העל. מגיע כל הכבוד לכולם, לשחקנים, להנהלה וגם לאוהדים. היינו יציבים לאורך כל העונה והבטחנו את העלייה כמה מחזורים לסיום - זה הישג גדול מאוד. תמיד האמנתי שאנחנו יכולים לחזור, אם לא הייתי מאמין לא הייתי נשאר. כולם חשבו שנידרדר לליגה הארצית, וזה לא קרה. זה הישג ענק".

בבני סכנין אין כוונה לפנות אל עבאס סואן, שחקנה של מכבי חיפה ולבקשו לחזור הביתה. לסואן יש חוזה לעונה נוספת והוא צפוי להמשיך בקרית-אליעזר.

הבעיה העיקרית היא במישור הכספי. בקבוצה ינסו לגייס כעשרה מיליון שקל לרכש שחקנים משמעותי. הכסף אמור להגיע מקטאר, שנשיא הוועד האולימפי שלה אמור להגיע בסיום העונה לסכנין לחנוכת איצטדיון עילוט.

צילומים: סוכנות ג'יני

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק