קאלה עסוק רק בעצמו

שחקנים במכבי ת"א העבירו ביקורת על השוער הקרואטי אחרי ה-2:2 מול כפ"ס. הקפטן נמני גער ביובל שפונגין על שער השוויון. אלי כהן: לא היינו מספיק חדים - ניצול המצבים גרוע

שבת 14 אפריל 2007
אשר גולדברג

לוני הרציקוביץ' שמתאושש בביתו משפעת קלה אינו מתכוון גם השבוע להודיע על תוכניותיו לעונה הבאה.

הרציקוביץ' המנסה לנטרל את פצצת החוזה הכפול כביכול של איבן רזיץ' הבהיר: "שום החלטה לא תתקבל לגבי שום בעל תפקיד או שחקן. ישנם משימות בליגה ובגביע שלא הושלמו עדיין".

בסיום משחק התיקו 2:2 בבלומפילד נגד הפועל כפ"ס רבו ההאשמות הפנימיות. הקפטן אבי נמני האשים את ההגנה ובעיקר את המגן הימני יובל שפונגין בחוסר ערנות ויכולת לתפקד בלחץ. שפונגין היה מהאשמים באיטיות התגובה בשער המשווה של שלו מנשה.

מתברר שהשוער הקרואטי המצטיין, טברטקו קאלה היווה מוקד להאשמות שחקני הקבוצה. שחקנים טוענים כי רק הצלחתו האישית על רקע החוזה שהוא ממתין לו, חשובה לו. השחקנים טוענים כי רוב עצירותיו הן "פוזות לתקשורת" והוא אשם בשער המשווה בגין זלזול ואיבוד ריכוז.

שחקן במכבי ת"א אמר: "קאלה עסוק בעצמו. הוא רק צועק וזועם על כל כדור שנכנס לרחבת ה-16. יכול להיות שגם הוא מופתע מיכולתו כי בקרואטיה אף אחד אינו זוכר אותו כשוער ששיחק בהרכב הראשון ובטח שלא כזה שכל עיתונאי ישראלי מתפעל ממנו כאילו לא ראה שוער מזנק והודף. הוא מזלזל בהגנה שלו".

אלי כהן: היינו חייבים לנצח

אלי כהן, מאמן מכבי ת"א היה מאוכזב בסיום ואמר: "זה היה משחק שהיינו חייבים לנצח אותו, גם לאור המצבים שהגענו אליהם. חוק מרפי קובע שאם לא כובשים, סופגים. כפ"ס הגיעה בהרכב חסר, אבל הם קבוצה לגיטימית טובה. לא היינו מספיק חדים היום, זה לא פשוט לשחק שלושה משחקים בשבוע".

כהן הוסיף: "ניצול המצבים שלנו הוא ממש גרוע וחבל. אני לוקח מפה את הרצון והלחימה. ארז מסיקה הולך וחוזר לעצמו, ויש עוד שחקנים שאני מכניס לאט-לאט לרוטציה. יש עוד שחקנים חולים, כמו מילאן מרדיקוביץ', אבל אנחנו נשנס מותניים ונמשיך קדימה לעבר משחק הגביע ביום שבת מול בני סכנין".

כהן הוסיף לגבי הפרשה של החוזים הכפולים: "אני לא רוצה להתייחס לזה, זה סתם גחמות של אנשים. אנשים יוצאים מפרופורציות על שום דבר".

לגבי המשך הדרך אמר כהן: "יש לנו קבוצה מכובדת, יש כבר יותר שערים במשחקים שלנו. אנחנו קבוצה מכובדת ואפשר להיות גאים".

אבי יחיאל: "למרות שכפ"ס חסרו שישה שחקנים, עדיין מדובר בקבוצה טובה שהקשתה עלינו את החיים. קיבלנו שער שוויון בדקה מאוד מבאסת. בסך הכל התיקו משקף".

עומר פרץ: "יש לנו עוד מטרות להשיג בליגה. עוד לא הבטחנו את מקומינו באירופה, יש לנו גם את הגביע שמחכה. נתקלנו היום ביריבה קשה שבאה לשחק כדורגל. סך הכל התיקו משקף את מה שהיה, חבל שלא הצלחנו לשמור על היתרון. עכשיו הראש שלנו בגביע. קיבלנו הגרלה קשה ואני מקווה שנעבור אותם".

אלי אוחנה, מאמן הפועל כפ"ס, היה מן הסתם מרוצה מהקאמבק של קבוצתו ואמר: "אני לא משתמש בסגל הקצר שלנו כתירוץ. אני חושב שמגיע היום כל הכבוד לחבר'ה. גם כשספגנו את השערים לא נפלנו מהם בשום צורה. בסוף באנו על שכרינו".

על העובדה שהניצחון עזר לאקסית שלו, בית"ר ירושלים אמר אוחנה: "אני עושה קודם כל בשביל כפ"ס, אם זה עוזר לבית"ר אז מה טוב. עשינו עבורם עבודה גדולה היום, אבל יותר חשוב זה מה שאנחנו עושים. אנחנו באים לכל מגרש ללא רגשי נחיתות. תמיד המשכנו לצאת קדימה בלי לחשוש ומגיע כל הכבוד לחבר'ה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק