כשניקח אליפות אני אהנה

יוסי מזרחי לא היה מרוצה מה-2:2 מול הרצליה: הקבוצה של השנה צריכה חיזוק. קורנפיין: לא הגיע לי אדום. פרדי דוד: אני לא אוהב לדבר על טעויות שיפוט, היינו צריכים לנצח

שבת 14 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים תהיה אלופה, אך "היכולת רחוקה מלשכנע", זו כבר מתחילה להיות קלישאה. בית"ר יצאה בנס מטדי עם נקודה אחרי שוויון 2:2 מול מכבי הרצליה, אחרי שנהנתה מטעויות שיפוט לזכותה.

יוסי מזרחי, מאמן בית"ר ירושלים: "בחצי השעה הראשונה לא הופענו למשחק. הרצליה היו הרבה יותר נחושים, אבל אחרי זה הצלחנו להפוך את התוצאה. עשינו טעויות קריטיות בהגנה שעלו לנו ביוקר. בבית"ר לא נהנים, אבל אם ניקח את האליפות אני אהנה מאוד. הקבוצה של השנה צריכה חיזוק גם לגביע אופ"א וגם לצ'מפיונס, אבל אנחנו מתרכזים במה שיש עכשיו. דווקא במשחקים האחרונים שיחקנו טוב, והיום זה לא קרה. התוצאה משקפת מבחינתי".

מזרחי הוסיף: "בטדי אנחנו צריכים לשחק הרבה יותר טוב, אבל כשאנחנו מאפשרים לקבוצה היריבה ללחוץ אותנו אז זה מה שקורה. מי שרוצה לשחק בבית"ר ירושלים צריך לדעת לשחק בכל מקום. היום עשינו את ההיפך ממה שצריך, ושילמנו את המחיר. ברק יצחקי הוא שחקן מוכשר מאוד שיש לו את היכולת גם לבשל וגם להבקיע, אני מקווה שהוא ייכנס לכושר והוא נותן תפוקה בלתי רגילה".

על המשחק ברביעי מול מכבי חיפה בגביע אמר מזרחי: "יהיה קשה בכל מקרה גם אם נעבור וגם אם לא. לחיפה נשאר רק הגביע כדי להגיע לאירופה. אנחנו לא צריכים להתחשב בזה. עד היום עשינו תוצאות טובות מול בית"ר ואנחנו קבוצה יותר טובה".

איציק קורנפיין: "אני לא חושב שהגיע לי אדום. מה שמאכזב זה שהפסדנו פה שתי נקודות שהיינו חייבים לקחת אותן. המשחק הזה כבר מאחורינו, מחכה לנו משחק קשה נגד מכבי חיפה. אני לא יודע אם מה שהיה היום זה עניין של מזל. טעויות שיפוט נעשות גם לטובתנו וגם לרעתנו. זה לא מרכיב משמעותי שצריך להתייחס אליו".

קורנפיין הוסיף: "לא עשינו היום את מה שהיינו צריכים לעשות. הרצליה באו ושיחקו טוב מאוד. המשחקים מולם הם תמיד קשים".

פרדי דוד, מאמן מכבי הרצליה שמתקרב להישארות בליגה, אמר: "אני לא חושב שצריך לחגוג. הפער ירד בנקודה, וכפי שזה קרה, הפער יכל גם לרדת. עשינו תוצאה טובה ויכולנו גם לנצח. היו לנו דקות טובות של כדורגל. התוצאה לא מקפחת את בית"ר, אלא להיפך. אני לא נכנס לטעויות כאלה או אחרות. נתנו תצוגה ברוב חלקי המשחק והיינו צריכים לנצח".

דוד הוסיף: "ביום שלישי מחכה לנו גמר גביע הטוטו. להרבה שחקנים שלנו אין תארים, וזה מעמד נכבד לנו. אנחנו פוגשים כעת את קבוצות הצמרת, אבל כמו שהן נלחמות, כך גם אנחנו ונעשה הכל כדי לנצח במשחקים הללו".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק