מלמיליאן אינו מתכוון להתפטר

בהכח עמידר ר"ג ימתינו לסיום העונה למרות שבהנהלה כבר יודעים כי הסיכויים להינצל מירידה אחרי ההפסד להפועל פ"ת הם קלושים. שחקן בקבוצה: חלמנו להגיע לגביע אופ"א

שבת 14 אפריל 2007
אשר גולדברג

אורי מלמיליאן יפגוש במחזור הבא את קבוצת נעוריו, בית"ר ירושלים בוינטר, משחק שבסיומו אפשר שהכח עמידר ר"ג תרים דגל לבן וסגול של ירידה לליגה הלאומית.

ראשי הקבוצה אינם מאשימים את מלמיליאן במצב. חץ הביקורת מופנה לחבורה שעל המגרש, שחקנים שכולם יחד אינם ראויים להיקרא "שחקני ליגת העל", כך טוענים בקבוצה. הנתון המדאיג מבחינתם הוא שהכח הפסידה שלוש פעמים העונה להפועל פ"ת, זו שהפסידה להפועל הרצליה באמצע השבוע במסגרת הגביע.

מלמיליאן אינו מתכוון להתפטר עכשיו, כך הוא הכריז גם בסיום המשחק באורווה וגם סמוך לחצות. מלמיליאן הבהיר כי עזיבתו חמישה מחזורים לסיום העונה לא תביא לשום שינוי: "צריך לעשות חשבון נפש, נשקול את המצב ונראה איך הדברים יתנהלו מעכשיו".

לאחר המשחק אמר מלמיליאן: "בכדורגל אחרי המשחק קשה להגיד למה הפסדנו. הקבוצה לא שיחקה טוב, ביום שלישי שיחקנו מצויין, חשבתי שזה יתן לנו ביטחון. זה בהחלט המשחק החשוב ביותר שלנו ולא שיחקנו טוב, אנחנו מתעסקים בכדורגל. אם הרצליה תנצח בטדי, המצב יהיה מסוכן וקשה".

שחקן בקבוצה אמר: "חלמנו להגיע לגביע אופ"א. בסך הכל ירקנו להנהלה ולמאמן בפנים כי אין לנו קבוצה לליגת העל". הכח עמידר ר"ג שהודחה באמצע השבוע בגביע המדינה תהיה בשבת חופשית ושחקניה יוכלו לטעום טעמו של ביקור בים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק