0

אנדיוני עפו בסיבוב השני

ווימבלדון: הצמד הישראלי, המדורג 7 בעולם, לא הצליח להעפיל לשמינית הגמר בטורניר היוקרתי, אחרי שהפסידו לאריק בוטורק האמריקאי וג'יימי מאריי הבריטי 3:6 6:4 6:3 6:4

יום שישי 29 יוני 2007
מערכת TELESPORT
אנדי רם ויוני ארליך, שקיוו להצליח סוף-סוף בטורניר גראנד-סלאם ביחד, נעצרו כבק בסיבוב השני מול הצמד האמריקאי- בריטי, אריק בוטורק  וג'יימי מאריי.

אחרי פתיחה טובה של המשחק ושליטה מוחלטת במערכה הראשונה, רם וארליך יצאו מהקצב ולא הצליחו להשיג אפילו נקודת שבירה אחת בשלוש המערכות הבאות. כך אי אפשר לנצח, בטח לא בגראנד סלאם, והנציגים הישראליים האחרונים הודחו גם כן.

מערכה ראשונה

שלושת המשחקוניםȠהראשונים הלכו עם ההגשות ואנדיוני עלו ל-1:2. רם וארליך שברו ראשונים במשחקון הרביעי והגדילו את יתרונם ל-1:3. משחקון הגשה מושלם של אנדי הקפית את הישראלים ל-1:4.  בארבעת המשחקונים הבאים לא הושגו שבירות ואנדי רם עלה להגיש למערכה. רם לא אכזב והצמד הישראלי ۢלה ל-0:1 במערכות.

מערכה שנייה

אחרי 5 משחקונים עם יתרון מובהק למגישים, הגיעה נקודת השבירה הראשונה במשחק לזכות הצמד האמריקאי-בריטי. אבל הם לא הצליחו לנצל אותה ואנדיוני הישוו ל-3:3. המשחק המישך ללכת בקלות יחסית̠עם ההגשות ומאריי ובוטורק עלו ל-4:5. אנדי ויוני הצליחו להציל נקודת מערכה אחת, אבל מאריי ובוטורק השיגו אחת נוספת וסגרו את המערכה ב-4:6. 

מערכה שלישית

גם פתיחת המערכה השלישית התאפיינה בנקודות קצרות במויחד בשליטת הצמד המגיש. שני ווינרים גדולים בהחזרות של האמריקאי והבריטי במשחקון הרביעי העלו אותם ל-1:3. הישראלחם הצליחו לשמור על ההגשות שלהםף אבל כך גם מאריי ובוטורק ובזכות השבירה הם הגישו למערכה במצב של 3:5. הגשות מצויינות של בוטורק במשחקון העניקו להם ניצחון 3:ȶ במערכה השלישית.

מערכה רביעית

רם וארליך הצליחו להציל 4 נקודות שבירה במשחקון ההגשה הראשון שלהם ולעלות ל-0:1. אבל למאריי ובוטורק משחקוני ההגשה הלכו בקלות והם הישוו במשחקון חלק ל-1:1. אחרי שני משחקונים שהלכו עםן ההגߩה, ארליך ורם כבר הובילו 0:40 במשחקון החמישי, אבל נשברו וירדו לפיגור 3:2. רם וארליך שוב לא השכילו להגיע אפילו לנקודת שבירה והצמד הבריטי-אמריקאי עלה ל-3:5. אנדיוני הצליחו להישאר במשחק עם משחקון הגשה על האפס והצמד מאריי בוטורק הגיש למערכה. רם וארליך לא עמדו ӑלחץ והפסידו גם במערכה הרביעית 4:6.

תגובות

טלספורט בפייסבוק