אורוגוואי התאוששה מול בוליביה

קופה אמריקה: אחרי התבוסה מול פרו במשחק הראשון, התאוששה אורוגוואי על חשבונה של בוליביה החלשה, ניצחה 0:1 בסיום שעמומון ושיפרה את מצבה בבית א'

יום ראשון 01 יולי 2007
שקד רובין
אורוגוואי שהובסה בצורה מפתיעה במשחק הראשון, 0:3 ע"י פרוȬ התאוששה הלילה על חשבונה של בוליביה החלשה ולמרות משחק עלוב גם שלה, הצליחה לכבוש שער אחד, לזכות בשלוש הנקודות ולשפר מאוד את סיכוייה לעלייה לרבע הגמר.

בוליביה, שאמנם הוכיחה אופי במשחק הראשון מול ונצואלה, כנראה מתחילה לשחק רק כשהיߐ נמצאת בפיגור. הפעם היא נזכרה להתחיל לשחק רק בתוספת הזמן, מה שלא הספיק לה וסיכוייה להעפיל לשלב הבא שואפים עתה לאפס.

על המחצית הראשונה אין מה להכביר במילים. זה יהיה מספיק אם נאמר שהיא היתה המחצית החלשה ביותר בקופה עד עתה, בלי תחרות. אף אחת מהקבוצות לא בעטה אפילו פעם אחת למסגרת במשך כל 45 הדקות.

הבעיטה הראשונה במשחק שהלכה למסגרת גם נכנסה פנימה. זה קרה בדקה ה-58 כשדייגו פרס כידרר באגף ימין, חלף על פני שחקן הגנה והרים את הכדור לרחבה, פורלאן הוריד אותו בין שני שחקניĠהגנה של בוליביה וויסנטה סאנצ'ז הקדים את השוער ודחק בגלישה מקרוב, 0:1 לאורוגוואי.

דקה אחרי שער היתרון ניסה פורלאן את מזלו מ-40 מטר, כשראה את שוער בוליביה מחוץ לשערו, האחרון השמיט תחילה את הכדור אך לבסוף הөתלט עליו ומנע את הסכנה. 

בדקה ה-75 בעט פאבלו גארסייה כדור חופשי חזק, אך שוער בוליביה היה במקום וקלט.

בוליביה שחזרה פעמיים מפיגור במשחק הראשון מול ונצואלה, ניסתה לתקוף מעט יותר בדקות הסיום והשיגה בעיטה ראשונה במשחק למסגרߪ בדקה ה-91, אך שוער אורוגוואי, גאריני,  הציל בצורה מצויינת.

שתי דקות אחר-כך, בהתקפה האחרונה במשחק, הגיעה בוליביה למצב הטוב ביותר שלה במשחק, אחרי שכדור שהרימה מימין הגיע לחואן קרלוס ארסה ברחבה, אך גאריני שוב היה עירני, יצא מצויין לכדەר ומנע את הסכנה. 5 שניות אחר-כך שרק השופט לסיום המשחק.

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק