0

בן ציון סלמן יור האיגוד

בן ציון סלמן נבחר היום ליו"ר איגוד השופטים: נטפל בנושא הכשרת השופטים כדי לשפר את מקצועיותם, אפעל לשפר את תנאי השופטים

יום רביעי 18 יולי 2007
אשר גולדברג

בן ציון סלמן נבחר היום ליו"ר איגוד השופטים. סלמן נבחר בישיבת ועדת המינויים של איגוד השופטים שנערכה היום בראשותו של השופט בדימוס שאול אלוני, ובנוכחות השופט בדימוס יהושע גלברט, השופט בדימוס צבי הרטל, נשיא איגוד השופטים נפתלי איתן, יו"ר ההתאחדות אבי לוזון וממלא מקומו שטרן חלובה.

בפני הועדה הופיעו שני מועמדים לראשות איגוד השופטים, דני קורן וסלמן בן ציון, והביאו בפני חברי הועדה את ה-"אני מאמין" שלהם.

לאחר שחברי הועדה שמעו את שני המועמדים, בחרו חמישה מביניהם בסלמן בן ציון, בעוד שהשופט בדימוס הרטל נמנע.

סלמן בן ציון, נשוי ואב ל-4, נולד בעיראק בשנת 1948, היה חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל, שימש בתפקיד מנכ"ל מע"צ, מנכ"ל משרד התחבורה, והוא בעל תואר ראߩון בהנדסה אזרחית.

יו"ר ההתאחדות אבי לוזון אמר על הבחירה: "אני מאחל לבן ציון הצלחה רבה בתפקידו. אנו ניתן לו את כל הכלים ומלוא העזרה כדי שיצליח ויפעל למען איגוד עצמאי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר".

סלמן ב۟ ציון הוסיף: "אני מודה לועדה על בחירתי. שאיפתי היא לתרום מניסיוני בניהול מערכות גדולות על מנת להפוך את האיגוד למקצועי, טוב יותר וכזה שייתן מענה הולם לצרכים של הכדורגל הישראלי. נטפל בנושא הכשרת השופטים כדי לשפר את מקצועיותם, אפעל לשפר את תנאי השופטים, הן מבחינת השכר והן מבחינת אפשרויות ההכשרה וההתמקצעות. בכוונתי לפעול לבניית עתודת שופטים צעירים, כדי שיהיה לנו דור עתיד של שופטים מוכשרים וטובים. אעבוד בשיתוף פעולה עם הותיקים בעלי הניסיון ועם הצעירים שצריכים

תגובות

טלספורט בפייסבוק