גם לנו הגביע מטרה ברורה

בית"ר ירושלים עורכת אימון בקיסריה לקראת המשחק נגד מכבי חיפה מחר - מיכאל זנדברג: חבל שמשחק כזה יצא בשלב כ"כ מוקדם. יצחקי: נעשה את הטוב ביותר. דראו לא ימשיך בקבוצה

יום שלישי 17 אפריל 2007
אשר גולדברג

שחקני בית"ר ירושלים הגיעו לקיסריה ותקיים הערב אימון לקראת משחק הגביע נגד מכבי חיפה מחר (רביעי)

מיכאל זנדברג אמר לקראת המשחק: "יהיה משחק קשה מאוד אחרי שהשנה ניצחנו אותם פעמיים בליגה והגביע זה מה שנשאר להם.

"אבל גם לנו הגביע הוא מטרה מאוד ברורה, ולמרות שאנחנו רצים לאליפות הגביע הוא לא פחות חשוב בשבילנו ונעשה את הכל. חבל שמשחק שכזה יצא בשלב כה מוקדם, אבל זו ההגרלה ונתמודד איתה".

ברק יצחקי, אמר בראיון לאתר הרישמי של הקבוצה, bjerusalem: "היתה לי הרגשה שנקבל את מכבי חיפה בקריית אליעזר או את הפועל ת"א בבלומפילד.

"ה מה שיפה בגביע, שכולן יכולות לפגוש את כולן בכל שלב, אנחנו נעשה את הטוב ביותר על מנת לנצח".

דראו לא ימשיך בבית"ר

בבית"ר ירושלים לא מתכוונים לעבור בשתיקה על התקרית בין טיביריוס דראו לדרור שמשון, מאמן הכושר של הקבוצה. דראו התנצל בפני שמשון, אולם בבית"ר ממתינים לסיום העונה וכנראה שמשה חיון יתפוס את מקומו של דראו.

מתברר ששחקנים רבים דורשים בשיחות עם ראשי הקבוצה, להוריד מעל גבם את הצרפתי הזועם. הפניות היו ליו"ר אלי ארזי, כשחלקם הועברו גם לפטרונו של דראו, ארקדי גאידמק.

אחד השחקנים הבכירים אמר בנושא: "הוא מכריח אותנו לפני תחילת המשחקים להתאסף סביבו, ולעשות תפזורת של מניפה שהוא במרכז. הכול נראה ילדותי ומטופש, השחקנים חוששים להיתקל בו. טוב יעשה יוסי מזרחי שישלח אותו הביתה".

דרור שמשון זוכה להמון מחמאות מהצוות המקצועי והוא ימשיך גם בעונה הבאה, לצידו של חיון, לשעבר מאמן הכושר של שייטת 13. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק