2

לוי וראם הפסידו ברבע הגמר

ווימבלדון: הצמד הישראלי-אמריקאי נכנע לקלמנט ולודרה הצרפתים בשלוש מערכות (6:3, 6:2 ו-6:2) וסיים דרכו בטורניר. קורדובה: דודי סלע ניצח את המדורג 48 ߑעולם, מונטס

יום שישי 06 יולי 2007
אורן קורנפלד
הראל לוי לא ישכח את טורניר ווימבלדון של השנה. לוי, שהעפיל לטורניר הזוגות דרך המוקדמות העפיל לרבע הגמר, שם נעצר היום יחד עם בן זוגו ראג'יב ראם האמריקאי.ļbr/>
הצמד הישראלי-אמריקאי הפסיד 6:3, 6:2 ו-6:2 לקלמנט ולודרה הצרפתיים המדורגים עשירי בטורניר. במערכה הראשונה לצמד הצרפתי היו 4 אפשרויות שבירה, אך ניצלו אחת בלבד בדרך לניצחון 3:6. מכאן לוי וראם נעלמו, התקשו לשמור על משחקוני ההגשה כשקלמנט ולודרה הצלәחו לשבור פעמיים (2:6). גם במערכה האחרונה הצליח הצמד הצרפתי לשבור פעמיים בדרך לחצי הגמר.

ובכל זאת, לוי לא ישכח את הטורניר הנפלא הזה מבחינתו. רק אתמול העפילו הוא ובן זוגו לרבע הגמר אחרי ניצחון על בנג'מין בקר (גרמניה) ופטר פאלה (צ'כיה) 3:6, 7:5, 2:6, 6:3 ו-2:6. גם המשחק הקודם של הצמד החצי ישראלי היה מותח כשהגיע לחמש מערכות והסתיים בצורה דרמטית (כל המערכות הסתיימו ב-6:7 לאחד הצדדים). כעת נותר לקוות שלוי יביא את היכולת שלו גם למשחקי היחידים.

סלע הדהים עם ניצחון ענק

במקביל להתרחשויות בווימבלדון, אלוף ישראל דודי סלע עשה חיל כשגבר היום על המדורג ראשון בצ'לנג'ר קורדובה, ספרד (פרסים בסך 125 אלף דולר) כשניצח את אלברט מונטנס (48 בעולם) 5:7 ו-4:6 בסיבוב השני.

ברבע הגמר יפגוש סלע את רוברט באוטיסטה (749 בעולם) או פרננדו ויסנטה (165), שניהם ספרדים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק