פרדי דוד: התואר הזה הגיע לנו

מאמנה של מכבי הרצליה היה מאושר אחרי ניצחון קבוצתו בגמר גביע הטוטו. בוקסנבוים: "הכול נדבק לי השנה" . אלי אוחנה: "אני גאה בשחקנים שלנו, למרות הכול"

יום שלישי 17 אפריל 2007
מערכת TELESPORT
שמחה גדולה היתה הערב במכבי הרצליה, אחרי הניצחון של הפועל כפ"ס בגמר גביע הטוטו והזכייה בתואר הראשון שלה אי פעם.

מכבי הרצליה שיחקה מצויין הערב מול כפ"ס וללא ספק השיגה ניצחון שהגיע לה. את שער הניצחון כבר עומר בוקסנבוים, אולי השחקן המצטיין העונה של הרצליה.

מאמן המנצחים, פרדי דוד אמר בסיום המשחק: "אני מאוד שמח, יכלנו פה להכריע את המשחק בתוצאה גבוהה מאוד ולצערי הרב לא השכלנו לנצל את כל המצבים. כל החצי השני הרגשתי שאנחנו עומדים לקבל את השיוויון, אני שמח שהיה לנו המזל לנצח את המשחק לפני הפנדלים.

"אני חושב שהגיע לנו לנצח את המשחק הזה, אם לא היינו לוקחים את הגביע זה היה שוד". 

עומר בוקסנבוים, כובש שער הניצחון אמר: "כיף גדול, אני שמח שהבאנו תואר ראשון להרצליה וההרגשה נפלאה. השנה הכול נדבק לי, אני שמח והמזל עם הטובים כנראה. אנחנו נחגוג יום יומיים כי עדיין לא נשארנו בליגה ואנחנו נאבק עד הסוף".

שנשאל על ההבדל בין הזכייה של היום לזכייה בגביע המדינה עם הפועל ר"ג אמר: "כל גביע זה כיף אבל הגביע עם הפועל ר"ג היה שונה לגמרי. כיף גדול לתת לשיימן ומסיקה תואר, מגיע להם יותר מכולם, כיף לנו בתקופה האחרונה אנחנו מנצחים ובתקופה טובה, והמטרה העיקרית שלנו היא להישאר בליגה".

מאהרן ראדי, כובש השער הראשון אמר: "אני מאושר היום, לקחתי את הגביע הזה גם עם הפועל אשקלון וכל תואר שאני לוקח עושה לי טוב".

אריאל שיימן: "היינו כבר במעמד הזה ולא לקחנו, אני מאושר ואני בטוח שגם תושבי הרצליה מאושרים. אני מקדיש את התואר הזה לתושבי הרצליה ויש עתיד בעיר הזו גם לכדורגל".

איתן עזריה: "תענוג המשחק הזה, כפ"ס נתנו לנו פייט מצויין, אבל אני שמח שבסוף הטובים ניצחו. אומנם השגתי את כל התארים אבל אני תמיד רעב לתארים נוספים".

אלי אוחנה, מאמנה של הקבוצה המאוכזבת אמר בסיום: "סה"כ באמת לא שיכנענו היום, הרצליה תקפה יותר אבל לקבל גול כזה בהארכה זה לא כזה כיף. בהארכה צריך את הריכוז. אנחנו גאים בשחקנים שלנו שהגיעו לגמר והשתדלו לעשות את המקסימום, אבל ננסה את מזלנו בגביע, את הסיכומים נעשה בסוף העונה ואני מקווה שסוף העונה יהיה טוב כמו בעונה שעברה. כל הכבוד להרצליה, שנמצאת הרבה זמן בתחתית ונתנה לנו פייט יוצא מהכלל".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק