לוי: עשינו דברים יפים העונה

מאמן מכבי חיפה מוצא סיבות לאופטימיות בעונה החיפאית ומנסה להוריד פרופיל: "המשחק מול בני-לוד יהיה קשה מאד". קטן: "אם לא היינו מנצחים לא הייתי בא יותר"

יום חמישי 19 אפריל 2007
אייל כהן
מכבי חיפה הדיחה הערב את אחת המתמודדות הבכירות במאבק על גביע המדינה, האלופה הנכנסת (ככל הנראה), בית"ר ירושלים. בחיפה מסרבים להתרגש יתר המידה וחושבים כבר על הקרב מול בני-לוד בשבת.

המאמן המנצח, רוני לוי, ניסה להרגיע את ההתלהבות: "כשניקח את הגביע נהיה שמחים יותר. חשוב היה לנו להמשיך בגביע והיתה לנו יריבה קשה. אנחנו שמחים מאד אבל אני עם רגליים על הקרקע. אני מקווה שהקהל יהיה איתנו גם ביום שבת. אני שמח ששברנו את המנחוס שלנו בפנדלים. עשינו דברים יפים מאד העונה, בעיקר באירופה, ואני מקווה שנעשה דברים יפים גם בגביע. המשחק מול בני-לוד יהיה משחק קשה מאד, כי תהיה ירידת מתח, אני לא מקל ראש. המשחק לא התעלה לרמה גבוהה, בחצי שני השתחררנו יותר. בסופו של דבר, היכולת לא חשובה, חשוב יותר לעלות שלב."

שוער חיפה, ניר דוידוביץ', שעצר שני פנדלים: "הפנדלים זה גם הרבה מזל, אני שמח שהיום זה היה לצידנו. אני חושב שזה מגיע לקהל הנפלא שלנו, אבל הדרך עוד ארוכה לגביע. לא עבר כל-כך הרבה זמן מאז המשחק הקודם מול בית"ר, לא היה צריך להזכיר לנו. בית"ר בדרך לזכות באליפות והם כנראה הכי טובים בארץ."

יניב קטן, שהחמיץ פנדל: שיחקנו טוב מאד. החמצתי פנדל, אם לא היינו מנצחים לא הייתי בא יותר לאימונים."

הבעלים של חיפה, יעקב שחר, התקשה להאמין: "חבל שלא סיימנו את זה בפחות מ-120 דקות. לא היינו צריכים להיות כל-כך במתח. אני בכלל לא רגיל שמכבי חיפה מנצחת בפנדלים ואני לא זוכר מתי זה קרה. מה שצריך עכשיו לחשוב זה רק על המשחק הבא."

המאמן המפסיד, יוסי מזרחי: "ההרגשה עוד היתה ברגע שקיבלנו את ההגרלה. חבל מאד שאחרי מאמץ כזה גדול, קבוצה אחת עפה בפנדלים ויותר חבל שזה היה אנחנו. בפנדלים זה יום נתון, שחקנים גדולים כמו מראדונה החטיאו פנדלים, פעם זה לטובתך ופעם לרעתך. בחצי השני נתנו לחיפה להשתלט על המשחק, הלכנו אחורה ולא החזקנו מספיק בכדור. יש לנו את הדבר העיקרי, האליפות והיא עוד רחוקה מלהיגמר, אבל אם נשחק כמו במחצית הראשונה אני אופטימי. עכשיו נמקד את כל האנרגיה בליגה."

בלם בית"ר, שמעון גרשון: "אני חושב שבחצי הראשון שיחקנו טוב מאד.בחטאנו את הפנדלים אבל בסוף חזרנו ולמרות זאת, חיפה הצליחה לעקוף ולקחה את המשחק."

שוער בית"ר, איציק קורנפיין: "זה אכזרי. הובלנו במשחק ושיחקנו טוב אבל עפנו בפנדלים. אין מה לעשות זה הגביע, מפעל אכזרי."

סטילס ווידאו: יותם רונן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק