צלחת לרמלה או משחק חמישי?

כדורסל נשים: אליצור רמלה רוצה לשוב העירה עם צלחת האליפות ממשחק החוץ שלה ברמת השרון. אנדה מקווה להפתיעה שוב ולגרור את הסדרה למשחק חמישי. מוניק קורי: אנחנו רוצות לגמור את הסיפור

יום רביעי 18 אפריל 2007
רועי רובינשטיין
שאלה, איך מנצחים משחק פלייאוף? תשובה - עם כדורסל חכם בהתקפה ומכות בהגנה. את השיעור הזה הפנימו וביצעו חניכותיו של אלי רבי מאמן אליצור רמלה כבר פעמיים בשבועיים האחרונים, חניכותיה של אורנה אוסטפלד הצליחו ליישם את המהלכים הללו רק פעם אחת באותה תקופה.

הערב [19:30, ערוץ 5] אליצור רמלה מגיעה לאולם אורנים ברמת השרון במטרה אחת, להמשיך לשחק כמו במשחק השלישי ולקטוף את תואר האליפות בדיוק עונה אחת לאחר ששבה לליגת העל. " אנחנו רוצות לגמור את הסיפור כבר במשחק הקרוב" אמרה השבוע מוניק קורי מרמלה ל-TELESPORT. אם זאת השחקנית המצטיינת של רמלה יודעת כי זה לא הולך להיות קל הערב, " אנחנו יודעות שהמשחק הקרוב חשוב גם להן ונצטרך להיות מנוכנות לכל דבר שהן יביאו לפרקט" הוסיפה קורי.

חברתה של קורי לקבוצה, פלאנט פירסון, גם לא מצפה למשחק קל הערב וצופה הערב למלחמה הרבה יותר מאשר עוד משחק כדורסל. " זה משחק שממנו אין להן דרך חזרה ולכן אני בטוחה שהן יעלו לפרקט במטרה לשרוט, לבעוט ולהילחם בתקווה לעשות כל מה שאפשר וצריך בשביל לנצח. מצד שני אני די בטוחה שאם נשחק כמו במשחק האחרון אנחנו נחגוג בסיום".

מהעבר השני השחקניות של אורנה אוסטפלד יודעות כי רק הלב והמלחמה יעשו את העבודה הפעם. " אגרסיביות היא מילת המפתח מבחינתנו" טענה בתחילת השבוע דיאנה ג'קסון לקראת המשחק הערב. "אני בטוחה שבבית נרגיש יותר בנוח בכל פעולה שנעשה על המגרש וחוץ מזה נעלה עם תחשת דחיפות למשחק כי אם נפסיד נלך הבייתה". 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק