בואטנג חטף פיק ברכיים

בבית"ר ירושלים מנסים להתאושש מההפסד בפנדלים למכבי חיפה - עיקר הביקורת נגד הגנאי. שחקן בקבוצה: בית"ר בולטת רק על הרקע הכלכלי החלש של שאר הקבוצות

יום חמישי 19 אפריל 2007
אשר גולדברג
מאמן בית"ר ירושלים, יוסי מזרחי, יאסוף היום את שחקניו לאימון שחרור במתחם בית וגן.

בבית"ר נופץ חלום הדאבל ונשאר רק לספור את המשחקים עד לזכייה בתואר האליפות.

הבעלים, ארקדי גאידמק, קיבל את תקציר אירועי ההדחה היישר למוסקבה. היו"ר, אלי ארזי, שהסתפק בנאום מוטיבציה במלון קיסריה לפני המשחק, פרש לעיסוקיו וקיבל דיווח טלפוני דומה למכשירו הנייד.

את הביקורת הנוקבת ביותר ספג הקשר הגנאי, דרק בואטנג, שלגבי המשך דרכו בעונה הבאה יתקיים דיון. בכיר בבית"ר י-ם טען כי בואטנג חשש מהמשחק, תפס פיק ברכיים והיה "בנעדרות" בזמן שהקבוצה הייתה זקוקה לו כאיש המרכזי בקישור האחורי.

הביקורת על בואטנג מדברת על שחקן של משחקים קטנים,על שחקן של גורמים בתקשורת ולא על כדורגלן המחוייב להצלחות על כר הדשא. "הוא לא יוצר קשר עם השחקנים ונראה מבודד וכאילו עסוק בנושאים אחרים" אמר שחקן בקבוצה.

ההדחה אתמול בקרית אליעזר כואבת, חלום הדאבל נמוג ונשאר רק לקדם משבוע לשבוע את הדרך לתואר האליפות.

שחקן ספסל בבית"ר י-ם: "צריך להגיד את האמת. בית"ר בולטת רק על הרקע הכלכלי החלש של שאר הקבוצות. 

"תארו לכם שהשערים של ברק יצחקי בדקות הסיום ופרשיות השיפוט נגד הפועל כפ"ס, הפועל פ"ת ומ.ס אשדוד היו מתנהלות אחרת. איזה בום על קולי היה עובר על בית"ר י-ם".

מתברר שקולות מחאה מקצועיים שוטפים את הקבוצה. יותר מדי רינונים על הספסל ופרצופים "חמוצים " של השחקנים אלו שנכנסים למשחק כמו אלו שיורדים ממנו .

שחקן בקבוצה: "רואים גם בגולים שלנו, שהאנשים המאושרים באמת סביב המאמן הם בעלי התפקידים". 

שחקן אחר הוסיף: "הכותרות היו בעיקר סביב האימרות והמילמולים של טיבריוס דראו. הביקורת היא כללית על השחקנים רק שהיא נאמרת בשידור חי".

איש לא הולך לשמוע מה יש לחצי קבוצה להגיד, על ההתנהלות מולם. פתאום תומר בן-יוסף, אבירם ברוכיאן, עמית בן-שושן וטוטו תמוז אינם ניספרים. מה פתאום מחשיבים את הברזילאים כשחקני רכש".

בבית"ר ינסו לשכוח מהגביע. יתקיימו שיחות אישיות רבות ובחזרה לליגה. בעוד 9 ימים תקצר בית"ר את הספירה לתואר האליפות כשתצא למשחק ב"וינטר" נגד הכח עמידר ר"ג של אורי מלמיליאן.

אין ספק, ניצחון ב"וינטר" הוא זה שישכיח את ההדחה בקרית אליעזר. איש אינו רוצה לחשוב על אופציה אחרת. 

צילום: בית"ר נט

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק