אוסטפלד: לא נישבר עד הסוף

כדורסל נשים: מאמנת אנדה רמה"ש נשמעה מרוצה מאוד מהניצחון של אליצור רמלה. לירון כהן: לא רצינו שרמלה תחגוג באולם שלנו. אלי רבי: לא תיפקדנו בחצי הראשון

יום חמישי 19 אפריל 2007
רועי רובינשטיין

איזה משחק שהיה לנו הערב באולם אורנים בין שתי היריבות המושבעות של הכדורסל הישראלי. אנדה רמה"ש של אורנה אוסטפלד הצליחה לנצח אחרי מותחן את אליצור רמלה ולהשוות את הסידרה ל-2:2. ביום רביעי ישוחק המשחק המכריע ובשתי הקבוצות כבר מתכוננים ליום הגורלי.

אורנה אוסטפלד, המאמנת של רמה"ש אמרה באושר בסיום המשחק: "כואב לי הראש מהמשחק הזה, ניצחון גדול שלנו, זה הבית שלנו, יש פה אווירה טובה ולכן הבנות חדורות. עכשיו נשאר משחק אחד שבו אין מחר, אנו לא נישבר, אני שמחה שההפרש במחצית עזר לנו לנצח".

לירון כהן: "זה היה משחק טעון וקשה. מבחינתנו זה היה להיות או לחדול ולא רצינו שהם יחגגו פה. המחצית הראשונה עברה לנו כי לא שיחקנו טוב בחצי השני. חששנו שההפרש ירד, אבל נלחמנו עד הסוף בשביל הקהל. זו עונה שלמה. הכול יכול להיות במשחק הבא, הסיכויים הם 50:50".

אלי רבי, מאמנה של רמלה ניסה להסביר את ההפסד : "הבנות היו לחוצות בחצי הראשון. לא תיפקדנו בו בכלל והיו לנו רק 4 סלי שדה, שזה דבר שאני לא זוכר מאז שאימנתי קצ"ל ומגיע לאנדה כל הכבוד על כך. ברור שיש לחץ, קיווינו לסיים את זה היום אך זה לא קרה וידענו שזה לא יהיה קל. זה מתוק לזכות באליפות, אך נצטרך לחכות, אישית אני לא בא בטענות לבנות בקשר לזריקה האחרונה, זו היתה זריקה טובה אבל אין מה לעשות".

צילום: יותם רונן

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק