רמהש השוותה את הסדרה

חניכותיה של אורנה אוסטפלד ניצחו 67:69 את אליצור רמלה והשוו את סדרת גמר הנשים ל-2:2. המשחק החמישי ייערך יום רביעי ובסיומו תוכתר האלופה

יום חמישי 19 אפריל 2007
רועי רובינשטיין
דרמה ענקית הייתה גם הערב (חמישי) בליגת העל לנשים כשאנדה רמת השרון הצליחה להשוות את סדרת גמר הפלייאוף מול אליצור רמלה ל-2:2 והביאה אותו למשחק חמישי ומכריע שייערך במוצאי יום העצמאות ברמלה.

למרות שרמה"ש הובילה במשך כל המשחק, היו השחקניות על סף הפסד בשניות האחרונות כשהחטאות עונשין של לימור מזרחי כמעט וגרמו לאכזבה רבה. רמה"ש פתחה את המשחק מצוין, מזרחי ומוואדי מאביקה הפציצו מהשלוש והובילו את רמה"ש ליתרון 13:25 בתום הרבע הראשון. מאביקה עשתה ככל העולה על רוחה גם ברבע השני, ומוניק קורי לא הצליחה לעשות דבר מול ההגנה המארחת עד ליתרון של רמה"ש 22:36 במחצית.

אלא שקורי לא רצתה לוותר. היא פתחה מצוין את הרבע השלישי וצימקה ל-40:37 ורק התעוררות של ג'קסון הביאו את רמה"ש ליתרון 41:47 בסיום הרבע השלישי. הרבע האחרון במשחק עמד בסימן התרופפות בהגנה של רמה"ש. מאביקה בילתה את רוב הרבע על הספסל, אבל ג'קסון ולימור מזרחי העלו את רמה"ש ליתרון 47:62.

אלי רבי הורה לחניכותיו מרמלה להתחיל ולשחק מתחת לסל. רמלה סחטה עבירות ורצה עד 57:62. טלי נוי וקורי המשיכו לקצץ בהפרש עד ליתרון של רמלה 67:69 עשרים שניות לסיום.

נוי ביצעה עבירה על לימור מזרחי, אבל השחקנית הותיקה החטיאה את שתי זריקות העונשין. רמלה יצאה להתקפה אחרונה, ופירסון קיבלה הזדמנות נדירה להכריע את האליפות כשהייתה חופשיה לזריקה מהשלוש, אך הכדור לא פגע אפילו בטבעת. רמלה ורמה"ש ייפגשו למשחק חמישי ומכריע על האליפות בשבוע הבא. 

תמונות: יותם רונן

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק