הפסד מדהים לבנטון ובלאט

כדורסל איטלקי: בנטון טרוויזו של דייויד בלאט הובילה כבר ב-14 הפרש בסוף הרבע השלישי מול קאפו דה אורלנדו, אך ריצת 0:19 של המארחים ברבע הרביעי סידרה להם ניצחון 70:72. בנטון הסתבכה בתחתית

יום חמישי 19 אפריל 2007
אסף בילגורי
 בנטון טרוויזו של דייויד בלאט הפכה להיות קבוצת תחתית של ממש אחרי שממאזנה הופחתו לא פחות מ-15 נקודות בעקבות העונש שהטיל עליה בית הדין, אחרי  שיתוף שחקן שלא כחוק.

הערב נחלה בנטון הפסד שערורייתי במגרשה של קאפו דה אורלנדו, אחרי שכבר הוליכה ב-14 הפרש בסוף הרבע השלישי והיא עדיין לא נחלצה מאימת הירידה.

בנטון פתחה את המשחק בהססנות וסיימה את הרבע הראשון ביתרון נקודה בלבד, אולם ברבע השני באה הבריחה של בלאט, שירדה למחצית ביתרון 11 נקודות, 35:46. בנטון שמרה על היתרון שלה ברבע השלישי, עם 51:65 אך ברבע האחרון הגיעה הדרמה האדירה.

שתי נקודות עונשין של לינדי טרל מבנטון קבעו 51:67 לבנטון, שרצה מאותו רגע ריצה מדהימה של 0:19! כדי לעלות ליתרון 67:70 דקה לסיום. שתי נקודות עונשין של זיזיץ', קבעו 69:70 למארחים. לאנדרו בוסקה העלה שוב את קבוצתו ליתרון 3 עם שתי קליעות עונשין. מרקוס גורי קלע אחת מהעונשין אך לא יותר מזה, ובנטון רשמה הפסד שכולו שאננות.

ההפסד הזה מסבך את בנטון בתחתית, כשבמאזנה, 26 נקודות בלבד ב-29 משחקים. רג'יו אמיליה, שממוקמת מתחת לבנטון בטבלה השיגה ניצחוון חוץ מפתיע על קילמאמיו בולוניה וכעת הקבוצה של בלאט מקדימה ב-4 נקודות בלבד את הקבוצות, שממוקמות מתחת לקו האדום.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק