מכבי פת ממתינה 55 שנים

הלוזונים שזכו בגביע המדינה הראשון פוגשים מחר את הפ' הרצליה שנאבקת על ההישארות בארצית. פסר יפתח כמגן במקום גנון. גולן: הוכח שקשה מול הקבוצות הללו

יום שישי 20 אפריל 2007
אשר גולדברג

הדרך של מכבי פ"ת לגביע אופ"א יכולה לעבור רק דרך זכייה בגביע המדינה.

הנושא הוסבר לשחקנים גם דרך ההיסטוריה, שכן פ"ת זכתה בגביע המדינה הראשון של ישראל אחרי הכרזת המדינה ב-1952. הקבוצה ממתינה כבר 55 שנים לקפטן שיעשה זאת אחרי אליעזר שפיגל שעשה את זה לאחר הניצחון באותה השנה על מכבי ת"א 0:1.

בעמדת המגן השמאלי ישחק נאור פסר במקומו של קובי גנון הסובל מפציעה. נכון לעכשיו נמנעים השחקנים לדבר על השמועות סביב עזיבתו של מאמנם גיא לוזון להפועל ת"א. רוב הדיבורים הם על מעבר לשלב הבא.

החלוץ עומר גולן: "גם לפני שנתיים ושלוש הוכח שקשה מול קבוצות מליגות נמוכות. לפני שבועיים ניצחנו את עירוני רמה"ש רק בדקה האחרונה. צריך לשחק ברצינות, לנצח ולעבור לשלב הבא. הפועל הרצליה בהחלט קבוצה טובה".

בהרצליה מתרכזים בליגה

בהפועל הרצליה עסוקים יותר במאבקי ההישרדות ומניעת ירידת המועדון מהליגה הארצית לליגה א'. המאמן בן-נאים דרש משחקניו לקחת פסק זמן ולהמשיך באורווה מהלך דומה לזה שהיה נגד הפועל פ"ת לפני כשבועיים עם הניצחון 0:2.

החלוץ אודי כבודי ששיחק לפני שנה במכבי פ"ת מבטיח שהמשחק יהיה שקול ומרתק. כבודי שכבש לפני שבועיים צמד שערים נגד פ"ת חולם על שחזור האירוע מחר: "לימדו אותי שחלומות מתגשמים".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק