אלף דולר מענק לבני לוד

בקבוצה מתחתית הליגה הלאומית מאמינים כי ניתן לעבור את מכבי חיפה - כאלף אוהדים צפויים להגיע לקרית-אליעזר. יקיר שינה, אקס מכבי ת"א: חיפה חוששת מאיתנו

יום שישי 20 אפריל 2007
אשר גולדברג
בבני לוד לוקחים ברצינות רבה את המשחק מחר בקרית אליעזר נגד מכבי חיפה. בני לוד שהדיחה בשלב המוקדם את אחי נצרת 2:3, קיימה אימון בוקר במתחם האיצטדיון בלוד.

המאמן ערן קוליק שניהל עד לפני שנה את מחלקת הנוער במכבי חיפה מחדיר בשחקניו אווירה של ביטחון ואפשרות למשחק צמוד. השחקנים תורגלו בבעיטות מ-11 מטר ובוטחים בצמד חלוצי החוד שלהם, מוחמד אבו-אנזה ואחמד סבע.

יקיר שינה, לשעבר במכבי ת"א, ישחק כבלם לצידו של כריים. שינה: "במכבי חיפה לא מכירים את בני לוד, ולמרות תחקיר מקצועי שהם עושים, יש להם חשש מהמשחק. ברור לנו שעיקר הסכנה היא מצמד החלוצים קולאוטי וארבייטמן, אבל זה לא חדש".

החלוץ הבדואי מוחמד אבו אנזה שיזכה לתשומת לב מיוחדת ולמעקב מקצועי לקראת העונה הבאה סיפר כי חלם על כיבוש שער מול ניר דוידוביץ'

בני לוד יוצאת כבר בצהריים לבית מלון באיזור הצפון להשלמת ההכנות המקצועיות. היו"ר אבו סובחי מארגן הסעות מיוחדות לקרית-אליעזר והציפייה היא שיותר מ-1,000 אוהדים יבלטו ביציע. מענק העלייה לשלב הבא שיקבלו השחקנים יעמוד על אלף דולר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק