העתודה חפסידה וסיימה דרכה

נבחרת ישראל של יעקב ג'ינו לא הצליחה להעפיל לחצי גמר אליפות אירופה אחרי שהפסידה לאיטליה 65:62 וסיימה את דרכה באליפות. 17 נקודות של אוחיון לא עזרו הרבה

יום רביעי 11 יולי 2007
מערכת TELESPORT

נבחרת ישראל סיימה את דרכה באליפות אירופה לנבחרות עתודה אחרי שהפסידה לאיטליה החזקה 66:62.

חניכיו של יעקב ג'ינו שיחקו טוב ברבע הראשון, אך נכנעו לאיטלקים שהיו פשוט טובים יותר ברוב שלבי המשחק. מאחר ושתי הנבחרߕת הראשונות בכל בית עולות לחצי הגמר, ההפסד השני של הנבחרת סגר למעשה את הסיכויים שלה להעפיל לחצי הגמר.

הנבחרת פתחה את המשחק עם גל מקל, טל דאן, יוגב אוחיון, עומרי כספי ודניאל גור אריה. נקודות של כספי ואוחיון ברבע הראשון איפשרו לנבחרת של ג'ינו לעӜות ל-6:13, כשהרבע הסתיים ביתרון 9 לישראל (8:17).

הנבחרת האיטלקית חזרה לעצמה ברבע השני, כשדקות לא טובות של עומרי כספי ומנגד דקות מצוינות של פיאצה ואמאנטו שקלעו שלשות הביאו לשינוי וליתרון 29:37 לאיטליה בסוף המחצית הראשונה.

כספי לא Ӥתח טוב גם את הרבע השלישי, אך יוגב אוחיון היה במקום הנכון ובזמן הנכון כששלשה שלו צימקה את ההפרש ל-5 בלבד. שלשה נוספת של גור אריה בהמשך הרבע הורידה את ההפרש ל-50:47 בסוף הרבע.

הנבחרת של ג'ינו לא עלתה לרבע הרביעי, איבדה את הראש ועימו הגיעה גם ריۦה מטורפת של 0:11 של האיטלקים. הקאמבק הישראלי הגיע כשדאן וכדיר צימקו ל-61:57 בהמשך הרבע 1.20 דק' לסיום. זריקות עונשין מוצלחות של טומאסיני 23 שניות לסיום סגרו בעצם את סיפור המשחק.

לנבחרת ישראל: יוגב אוחיון 17, גור אריה 14, כספי 11 (5 כדורים חוזרים), כדיר 10, מטלון ומקל 3 כ"א, אסף ודון 2 כ"א.


תמונה: fubaeurope.com

תגובות

טלספורט בפייסבוק