מרמורק שיחקו בצורה הירואית

ניר לוין החמיא ליריבה שמתחה אותו 87 דקות והפסידה 1:0: בגביע חשוב לעבור וזה מה שעשינו היום. ברדה: קשה לשחק פה כדורגל. ציון יעקב, מאמן מרמורק: באנו כדי לנצח

שבת 21 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

זה לא היה קל. הפועל ת"א ניצחה 0:1 את הפועל מרמורק מאמצע הטבלה בליגה הארצית אחרי שער של זיטו אוגבונה בדקה ה-87, וכעת מחזיקת הגביע יכולה לחשוב על השלב הבא.

אם מנתחים את היכולת, הרי שאין תירוצים. למרות המגרש הגרוע, מהפועל ת"א, הקבוצה שנלחמת על המקום השני בליגת העל, אנחנו מצפים לקצת יותר. סינדרלה אחת כבר לא איתנו.

ניר לוין, מאמן הפועל ת"א גם הוא ראה את היכולת החלשה ולא חיפש תירוצים: "הניצחון מאוד לא מרשים, אבל צריך לזכור את החגיגה מסביב. אני שואל האם מישהו בדק את כר הדשא לפני המשחק? הפועל מרמורק שיחקו בצורה הירואית, אבל כדורגל אי אפשר לשחק כאן".

לוין הוסיף: "בגביע חשוב לעבור, זה מה שעשינו היום ואנחנו כבר מסתכלים על השלב הבא. אני בטוח שזו הייתה חוויה עבור מרמורק. לנו יש הרבה דברים לעשות כדי להשתפר. הפועל ת"א צריכה להיראות טוב יותר, ואני מקווה שזה יקרה בהמשך".

אליניב ברדה: "המגרש פה רע, קשה לשחק פה כדורגל. לנו היה קצת יותר קשה. המטרה שלנו הייתה לעבור שלב. גם במגרש כזה אנחנו צריכים להיראות יותר טוב. אין הרבה מה לקחת מהמשחק הזה, רק לראות שאנחנו צריכים עוד להשתפר. אני מקווה שעם הנצחונות ניכנס לכושר טוב יותר".

ציון יעקב, מאמן הפועל מרמורק: "אמרתי לשחקנים בהפסקה שהפועל ת"א מסוגלים להבקיע רק במצב נייח. בכל זאת באנו כדי לנצח את המשחק, ספגנו שער אכזרי, תרגלנו את זה במשך כל השבוע. אני מרוצה בכל מקרה מהקבוצה שלי. השחקנים השקיעו, רצינו לנצח ובאנו כדי לנצח. שיחקנו התקפי כדי שגם הקהל יהנה, זה לא קרה. בגביע חשוב לעלות שלב ואנחנו לא הצלחנו לעשות את זה".

עומר רפס: "זה מבאס לקבל שער בדקה כזו. רצינו להיות הסינדרלה, וחבל מאוד שזה לא קרה. אני שמח שהיה לי משחק טוב. זה לא כ"כ משנה כרגע. זה די מחמיא שהצלחנו למנוע מהם לכבוש. כל זה לא משנה, אנחנו לא בגביע וזה מאכזב".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק