סכנין הדהימה את מכבי תא

גביע המדינה: חניכיו של אלישע לוי ניצחו 1:2 בהארכה משערים של אוהד קדוסי (95) ולירון וילנר ועלו לרבע הגמר - הצהובים יתחילו לחשוב על העונה הבאה

שבת 21 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

בני סכנין עשתה את זה ובגדול. הקבוצה מהמגזר הערבי הייתה טובה יותר ממכבי ת"א, ניצחה 0:2 ועלתה לרבע גמר גביע המדינה.

אחרי שהדיחה את מכבי נתניה עם ניצחון גדול בהארכה, היא עשתה את זה שוב כשאוהד קדוסי אפילו כבש באותה הדקה -95. שער שלוש דקות לסיום ההארכה של לירון וילנר סתם את הגולל על סיכוייה של מכבי ת"א לחזור לעניינים.

במכבי ת"א יעשו כעת הרבה חושבים לקראת העונה הבאה. ההדחה המוקדמת מהגביע עם חוסר היכולת היום תגרום לשינויים, זה בטוח.

מחצית ראשונה

סכנין הייתה טובה יותר בפתיחת המשחק כשבדקה השלישית עומר סאני השתלט מצוין על כדור ברחבה, בעט חזק, אך הכדור חלף ליד הקורה.

ארבע דקות חלפו והגיעה הזדמנות גם לצהובים של אלי כהן כשמרדיקוביץ' פרץ באגף והעביר כדור מצוין לתיבת החמש, אבל שבחון פספס את ההזדמנות.

בדקה ה-18 גם אבי נמני נכנס למסכת ההזדמנויות כשבעיטה חופשית חזקה שלו מ-30 מטר עלתה גבוה מעל השער. שתי דקות חלפו ואוהד קדוסי בעט כדור טוב מ-18 מטר שחלפה מעל משקוף שערה של מכבי ת"א.

מחצית שנייה

בפתיחת המחצית השנייה כוכבי המשחק היו רימוני העשן הצהובים ובעקבותיהם נעצר המשחק למספר דקות. המהומות הביאו למעצרם של מספר אוהדים שנחשדו בזריקת הרימונים, לא פחות מארבעה בני אדם נפצעו.

אחרי דקות לא טובות של הצהובים שהיו עסוקים בהתגוננות, בדקה ה-77 התקפה מתפרצת הסתיימה בהגבהה של רוסו לרחבת סכנין, נמני הגיע לנגיחה, אך מאיר כהן הציל. בדקה ה-84 מבצע יפה של ג'ובאני רוסו משמאל הסתיים בכדור לרחבה, אך רועי דיין שנכנס כמחליף לא הצליח להגיע.

הארכה

אוהד קדוסי, שוב בתחילת ההארכה כפי שהיה מול מכבי נתניה, עשה את זה ובגדול. הכובש המצטיין של הליגה הלאומית ניצל הפקרות בהגנת מכבי ת"א כשחדר ומצא את עצמו מול קאלה חופשי ובעט פנימה, 0:1 לבני סכנין.

שלוש דדקות לסיום ההארכה סכנין כבשה את השני כשלירון וילנר התקדם אחרי שקיבל כדור גאוני ומול האין הגנה של מכבי ת"א הוא נותר מול קאלה וקבע 0:2 לסכנין. ג'ובאני רוסו ניצל את החגיגות המוקדמות וצימק ל-2:1.

הרכבים

בני סכנין: מאיר כהן, עבד רבאח, ארתור בוז'יק, גבע ברקאי, באסם גנאים, קולמה, חמודי בריק (בני חדד/84), חאמד גנאים (נידאל חוג'יראת/90), עומר סאני, לירון וילנר, אוהד קדוסי.

מכבי ת"א: טברטקו קאלה, יובל שפונגין, אבי יחיאל, מילאן מרטינוביץ', ארז מסיקה (עומרי רון/99), דיאן איליץ', משה מישאלוב (ליאור ז'אן/72), אבי נמני, יוסי שבחון, ג'ובאני רוסו, מילאן מרדיקוביץ' (רועי דיין/78).

צילום: באדיבות האתר הרשמי של מכבי ת"א

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק