נעים: אמרתי שננצח בפנדלים

מאמן הפועל ר"ג היה נרגש אחרי שהדיח את כפ"ס ועלה לרבע הגמר: זו הרגשה עילאית. יש לנו את אחד השוערים הטובים בארץ. ר"ג ניצחה בפנדלים 2:3 אחרי 1:1 בהארכה

שבת 21 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

שבוע רע עבר על הפועל כפ"ס של אלי אוחנה. אחרי שהפסידה את גביע הטוטו בגמר למכבי הרצליה, הודחה הקבוצה בשמינית הגמר מול הפועל ר"ג, לה הפסידה בפנדלים 3:2 אחרי 1:1 בתום הארכה.

ר"ג, שכבר זכתה בגביע והדהימה ב-2003 רוצה להמשיך את המסע המופלא. יובל נעים, מאמן הפועל ר"ג אמר בסיום: "זו הרגשה עילאית. עבדנו במשך כל השבוע על אותם הדברים והראינו אופי. אמרתי לשחקנים כל השבוע שאם אנחנו מגיעים לפנדלים אנחנו מנצחים. יש לנו את אחד השוערים הטובים בארץ".

מהלך המשחק

בדקה ה-12 הצליחה ר"ג להפתיע כשעמית אוברמן הגיע לכדור לאחר הגבהה לרחבה, אוהד לויטה, שוער כפ"ס לא יצא טוב, ואוברמן הקשית מ-15 מטר מעל השוער.

בדקה ה-36 סמואל יבואה היה קרוב לכבוש כשבדרך הכדור פגע בידו של תומר אזולאי. השופט פסק בעיטת עונשין מ-11 מטר לכפ"ס, אותה הצליח שלו מנשה להכניס פנימה, שוויון 1:1.

לאחר 90 דקות ו-120 הקבוצות הלכו לפנדלים.

אורן נסים מכפ"ס בעט ראשון, אך הכדור הלך החוצה. שרון ברנשטיין מר"ג בעט גם הוא החוצה, התוצאה עדיין 0:0. שלו מנשה בעט את הבעיטה השנייה של כפ"ס, אך שי הס הצליח לעצור. קובי חסן מנגד כבש וקבע 0:1 בפנדלים בתום שתי בעיטות של כל קבוצה.

אלון חלפון כבש את הפנדל הראשון לכפ"ס (1:1), אלי לוי כבש את השני של ר"ג וקבע 1:2 לר"ג. גיא דיין מכפ"ס כבש והשווה ל-2:2. עמית אבורמן ניגש ובעט פנימה, 2:3 לר"ג. במצב הזה נשארה בעיטה אחת לכל קבוצה.

דגלאס דה סילבה בעט את הפנדל החמישי של כפ"ס, הכדור פגע במשקוף ויצא החוצה. ר"ג ברבע הגמר!!!

הפועל כפ"ס: אוהד לויטה, עמנואל פאפו, דגלאס דה סילבה, אלון חלפון, אלירן דנין, עידן שום, גיז'רמו ישראלביץ', יעוזה אבובקרי, שלו מנשה, אבי כנפו (אורן נסים/64), סמואל יבואה.

הפועל ר"ג: שי הס, רמי גלאם, אלי לוי, אסי ברזיליה, שוקי סדיס, תומר אזולאי, שרון ברנשטיין, עמית אוברמן, חן מלכה (יאיר כהן-צדק/74), קובי חסן, אלירן אסאו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק