אני מת להניף את הגביע

מאיר כהן, שוער בני סכנין חגג את הניצחון 1:2 על מכבי ת"א בגביע על כתפי האוהדים: עוד אין לי תואר, אני רוצה אחד. אלישע לוי: עשינו את זה ובגדול. נמני: צריכים לאסוף את עצמנו

שבת 21 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

בבני סכנין התרגלו לחגיגות. אחרי שהקבוצה העפילה בשבוע שעבר לליגת העל והוציאה את החגיגות לדרך, הקבוצה חגגה שוב, הפעם על חשבון מכבי ת"א כשהדיחה אותה מהמשך המפעל בזכות ניצחון 1:2 בהארכה.

אלישע לוי, מאמן בני סכנין: "מכבי ת"א כמעט ולא הגיעה היום להזדמנויות. עשינו את זה ובגדול. מהרגע הראשון היינו יותר טובים בכל פרמטר, שיחקנו מהרגע הראשון מרגל לרגל ולא איפשרנו להם להגיע להזדמנויות. אני מקווה לקבל הגרלה יותר קלה עכשיו כי כבר עברנו את נתניה ומכבי ת"א, שאלה קבוצות קשות. אנחנו עושים עונה חלומית ומגיע לאוהדים האלה לחגוג".

מאזן גנאיים: "אין אדם יותר מאושר ממני. שנה שעברה הייתי כואב בעקבות מצב הקבוצה. היום אני שמח בעקבות השמחה של האוהדים. אנשים אמרו שהקבוצה הזו לעולם לא תעמוד על הרגליים. אחרי הניצחון היום אנחנו בדרך הנכונה לר"ג".

באסם גנאיים: "בזכות העבודה הקשה עשינו את זה. לא התרגשנו וידענו שיהיה משחק קשה מול קבוצה עם הרבה ניסיון. מאמן הכושר שלנו עשה עבודה מצוינת. אנחנו הולכים עד הסוף, מגיע לנו". 

אוהד קדוסי, שכבש את השער הראשון בדקה ה-95 אמר: "התרגלתי כבר למה שקורה כאן, ואני שמח שאני מקבל את האהבה הזו כל פעם מחדש. האמנו שאנחנו יכולים לנצח, ואני שמח שעשינו את זה. שיחקנו טוב יותר מהם".

מאיר כהן: "אני שמח שאני נותן עונה גדולה אחרי עונה לא טובה שהייתה לי. אמרתי כל הזמן שאני מאמין. לא סתם פתחנו פער של 16 נקודות ועלינו במחזור ה-24. אני מקווה שנקבל הפעם הגרלה טובה יותר. אין לי תואר, עליתי ליגות וירדתי ליגות. אני מת להניף את הגביע".

חאלד חלאיילה: "אני מברך את כולם על הניצחון הזה ועל כך שהראינו שאנחנו קבוצה בליגת העל. אני מקווה שנשחזר את ההישג מ-2004. זה היה ניצחון גדול וב"ה נגיע לגמר. אלישע לוי הוא בן אדם נהדר. עוד לפני שהוא מאמן גדול הוא אדם מקסים. קדוסי הוא מהחלוצים הטובים בארץ".

קפטן מכבי תל אביב, אבי נמני: "אנחנו צריכים לאסוף את עצמנו. יש לנו עוד מטרות בליגה וראוי שנסיים את העונה המוצלחת הזו בצורה טובה. אם לא ניצחנו כאן אז לא מגיע לנו לזכות בגביע". 

ויקי פרץ, עוזר מאמן מכבי ת"א: "סכנין ניצחו בכבוד והגיע להם. כולנו פה מאוכזבים, הפנים שלנו אומרות הכל. השמחה היא אצל סכנין, ואין מה לעשות. זה משחק גביע טיפוסי, סכנין שיחקו טוב וניצחו בצדק".

צילום: באדיבות האתר הרשמי של מכבי ת"א

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק