מזרחי: נקווה לקיץ שקט יותר

יו"ר מכבי ת"א כתב במכתב לאוהדי הקבוצה כי במועדון מקווים לקיץ שקט יותר שיאפשר ככל הנראה בניית קבוצה יותר טובה לעונה הבאה. מזרחי גם הבטיח, מחיר המנויים לא יעלה

יום ראשון 22 אפריל 2007
רועי רובינשטיין

במכבי ת"א יחלו בימים הקרובים למכור את המנוי המשולב לעונה הבאה. המנוי המכיל בתוכו כרטיסים למשחקי הליגה המקומית וליורוליג ימכר תחילה למנויים ותיקים ורק אחר כך למנויים חדשים.

לרגל תחילת המכירות התייחס הערב היו"ר שמעון מזרחי במכתב לאוהדי הקבוצה למחיר המנוי לעונה הבאה. "לאחר שיקול דעת החלטנו שלא להעלות את מחיר המנוי, ולהשאירו זהה לחלוטין למחירו בעונה החולפת" הודיע מזרחי. היו"ר הוסיף כי המהלך נעשה על מנת "לתת לאוהדים הרגשה שאנו קשובים לרחשי ליבם".

במכתב שנשלח היום לכל בעלי המנוי המשולב כתב מזרחי בין היתר: " נקווה כי הקיץ הקרוב יהיה קיץ שקט, ללא אירועים כגון מלחמת לבנון השנייה, דבר שיאפשר לנו להכין קבוצה יותר חזקה לעונה הבאה. מבטיחים אנו לכם נאמנה כי נעשה הכל לבצע זאת".

בנוסף מזרחי סיכם את העונה האירופית של מכבי וטען כי בסך הכל הייתה זו עונה מוצלחת. "נמנינו על שמונה הקבוצות הבכירות ביבשת ההגרלה במשחקי ההצלבה זימנה לנו את צסק"א, קבוצה בעלת שיעור קומה שגברה עלינו הרבה בזכות הביתיות".

מזרחי אף התייחס לארבעת הקבוצות שהעפילו לפיינל פור שיערך באתונה בקרוב. " פרט לצסק"א שלושת הקבוצות שעלו לפיינל פור היו קבוצות עימן התמודדנו, ולמעט טאו על כולן גברנו כאן בבית".

קצת לאחר תחילת הפלייאוף ב-NBA בו משתתפים שני שחקני עבר של המועדון, שאראס ופארקר שיבח מזרחי את יכולת הייצוא של מכבי לליגה הטובה בעולם. " זכינו בגאווה לא מעטה מך ששחקנים כגון שאראס, אנתוני פארקר ומאייסיו באסטון זכו להגיע ולשחק בקבוצות הנמנות על הליגה הטובה בעולם". כשהוא מוסיף כי מכבי ממשיכה לטפח שחקנים מקומיים כמו ליאור אליהו ויותם הלפרין.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק