ספרד ניצחה את ישראל

אליפות אירופה לנבחרות עתודה: ערב נהדר של יוגב אוחיון עם 19 נקודות לא הספיקו לישראל בהפסד 77:73 מול נבחרת ספרד החזקה. חאבייר ריי הצטיין בספרד עם 23 נקודות

יום ראשון 08 יולי 2007
מערכת TELESPORT

הרבה תקווה הייתה הערב שנבחרת ישראל תשלים עוד ניצחון ӑתחרות מול נבחרת ספרד, אולם חלומות לחוד ומציאות לחוד. בעקבות ההפסד עולה ישראל לשלב הבא בתקווה להצליח. 

כעת ישראל חוברת לבית ו' ביחד עם ספרד וקרואטיה, ושם תתמודדנה מול איטליה, גיאורגיה ובולגריה, כאשר כל נבחרת שומרת על מאזנה מהבית̠המוקדם. 

במשך השבוע תפגוש ישראל ביום שלישי את גיאורגיה. ביום רביעי תפגוש ישראל את איטליה וביום חמישי את בולגריה.

הרבע הראשון היה קטסטרופה עבור החבורה של ג'ינו. הספרדים היו בכל פינה, כאשר חאבייר ריי שלח נקודות מכל כיוון, והספרדים ירדו ביתרון 13 נקודות, ישראל קלעה רק 8 נקודות - 8:21 לספרדים. 

הרבע השני נראה קצת אחרת. ישראל עלתה נחושה למשחק וראינו התקפה רודפת התקפה. מקל הפציץ מכל כיוון וכספי ביכולת בינונית החזיקו את ישראל ושוויון במחצית - 38:38. הספרדים המשיכו לשלוט ברבע השלישי וראינו את ישראל ממשיכה לרדוף - 55:60 לספרד. 

הרבע האחרון המשיך להיות צמוד. ישראל שמה כל הזמן עין על הספרדים, שהצליחו בעיקר  בזכות חאבייר ריי, שהיה מוביל גם בנקודות וגם באס'. לקראת ۔דקות האחרונות משחק מפוזר של ישראל איבד את הסיכוי לניצחון - 73:77 לספרד בסיום. 

הרבו לקלוע לישראל: אוחיון 19 נק', מקל 17 נק', כספי 11 נק', מטלון 9 נק', כדיר 7 נק', אסף ודואני 3 נק' כ"א. 
<͢r/> הרבו לקלוע לספרד: חאבייר ריי 23 נק', פרננדז 14 נק', ריבאס 10 נק', לילוי 5 נק'. 

תמונה: באדיבות fibaeurope

תגובות

טלספורט בפייסבוק