יפן, אוסטריה, ספרד או בלגיה

אלה הן 4 היריבות האפשריות של נבחרת הפדרציה עם העלייה לפלייאוף על כניסה לבית עליון הבכיר. הנבחרת תשוב הלילה לארץ. יעקב: ניצחנו בעזרת כוח רצון והקרבה

יום שני 23 אפריל 2007
אורן קורנפלד

לאחר שהנבחרת הישראלית השלימה ניצחון נאה על קנדה (2:3) במפגש גביע הפדרציה, התפרסם היום (שני) הדירוג החדש של גביע הפדרציה.

בעקבות הדירוג נקבעות הנבחרות המדורגות בשלב פלייאוף העליה לבית העליון מס' 1. ישראל נמצאת בקבוצת הלא מדורגות ביחד עם סין, גרמניה וצ'כיה אשר יפגשו כל אחת את אחת מהנבחרות המדורגות שהן יפן, אוסטריה, ספרד ובלגיה.

משחקי הפליאוף ישוחקו ב-14וה-15 ליולי, כאשר המנצחות בהם יעפילו למועדון 8 הנבחרות הטובות בעולם, כלומר לבית עליון מספר 1. הנבחרות שתפסדנה ישחקו בשנה הבאה בבית העליון מספר 2.

נבחרת הפדרציה תנחת הלילה לסירוגין בעקבות מסלולי טיסה שונים כאשר שחר פאר תנחת ראשונה ואחריה ינחתו בנפרד גם הקפטן, עודד יעקב והשחקניות יוליה גלושוקו וציפי אובזילר. אנה סמאשנובה תחזור בטיסה לאיטליה.

קפטן הנבחרת, עודד יעקב סיכם את המפגש: "היה מפגש משכנע מאוד מבחינתנו ובשורה התחתונה עשינו את המוטל עלינו שזה לצאת עם ניצחון. אני חייב להודות שבהתחלה קצת חששנו מהמשטח אך הבנות הוכיחו שהן לא פראייריות וניצחו בעזרת הרבה כוח רצון והקרבה".

על העדפותיו בהגרלה אמר יעקב: "לא משנה לי את מי נקבל בשלב הבא, העיקר שנשחק בבית כי זה מגיע לנו ולקהל שלנו. כבר יותר מ-10 שנים לא היה משחק בית והגיע הזמן שהנבחרת תיתן מעצמה גם בישראל. כל הגרלה היא עבירה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק