התמיכה בי ובשחר מרגשת

כך אמרה הערב (ערב יום העצמאות) הכדורסלנית שי דורון בלעדית ל- TELESPORT, יום לאחר אימונה הראשון בניו-יורק ליברטי ולרגל חגיגות יום העצמאות

יום שלישי 24 אפריל 2007
רועי רובינשטיין
שי דורון, החלה אמש את אימוניה בניו-יורק ליברטי מה-WNBA, הישראלית שנבחרה במקום ה-16 בדראפט האחרון על ידי הקבוצה מהתפוח הגדול החלה את אימוני טרום העונה יחד עם עוד ארבע עשרה שחקניות כשבסיומן ינופו שלוש שחקניות על ידי הצוות המיקצועי של הקבוצה. 

לרגל האירוע ולרגל יום העצמאות דורון התראיינה הלילה בלעדית ל-TELESPORT מביתה בניו יורק. "האמת היא שלא התרגשתי" אמרה לנו שחר בשיחה מביתה בניו יורק לאחר האימון הראשון במדי הקבוצה. "נכנסתי לשם במחשבה שאני יודעת לשחק כדורסל ושזה כל שעליי לעשות" הוסיפה הרכזת הישראלית.

דורון ששמעה על כך ש-TELESPORT סימנה אותה, יחד עם שחר פאר, כהבטחות גדולות מאוד בספורט הישראלי לקראת השנה ה-60 לקום המדינה, הייתה נרגשת מהבחירה בה.  "תודה רבה לכם ולכל האנשים שמברכים אותי מהארץ. כיף לי להרגיש שהעם מאחוריי, אני ממש מודה על כל התמיכה שאני מקבלת בכל התקופה האחרונה. 

זה מרגש לראות כמה אנשים בארץ נמצאים מאחוריי ומאחורי שחר"  זה הישג מדהים לספורט הנשים ולנשים בארץ בכלל" אמרה דורון שמקווה כי גם ביום העצמאות הבא יהיה לנו רק דברים חיוביים לכתוב עליה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק