הרציקוביץ' פנה לביהד העליון

מכבי ת"א מעוניינת לסגור את פרשת החוזה הכפול של רזיץ' מחות לכותלי ועדת המשמעת של ההתאחדות. לוני פנה לביה"ד העליון על-מנת לקדם את הדיון בנושא. מכבי עשויה להיתבע בעניין פנטסיל

יום שלישי 24 אפריל 2007
אשר גולדברג
במכבי ת"א מאמינים שבקשתם לכינוס חירום של בית הדין העליון בהתאחדות לכדורגל היום , תיענה ותבטל את הדיון בפרשת החוזה הכפול של ראזיץ' בועדת המשמעת, שתוכנן להערב.

לוני הרציקוביץ' פנה בערב יום העצמאות להתאחדות לכדורגל בנושא ומחר בבוקר יועבר הדיון מהיועץ המשפטי, משה אביבי, דרך תובע ההתאחדות, שלום אבן עזרא, לבית הדין העליון.

בהתאחדות לכדורגל לא פסלו  את האפשרות שההעמדה לדין של מכבי ת"א תתבטל או תידחה ממחר. הגורמים שהיו קשורים לדיון בנושא עסקת הטיעון מוכנים לפגישה נוספת עם אנשי מכבי ת"א, כדי להגיע לעונש מוסכם ללא צורך בהעמדה לדין.

גורם בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר ל-TELESPORT: "הנושא היה יכול להסתיים בשקט ולשביעות רצונה של מכבי ת"א. העובדה שהם רצו לתקשורת, הגיבו באגרסיביות והפיצו אמירות שאין בהן אמת, פגעה בה. אם הם יבינו שאפשר בשקט, ביושר ובהבנה לסדר את הנושא, זה יהיה לזכותם."

אגב, בנושא החוב לליטקס לובאץ' הבולגרית בפרשת החלוץ יוג'ין טריקה טוענים במכבי ת"א כי הנושא נמצא בבוררות אצל פיפ"א.

היום נודע כי קבוצת ארסנל הגנאית עומת על תביעה כנגד מכבי תל אביב בעניין ג'ון פנטסיל. בארסנל טוענים כי לקבוצה הגנאית מגיע סכום של 20 אחוז ממכירה של פנטסיל לכל קבוצה וכידוע פנטסיל עבר ממכבי תל אביב להפועל תל אביב.

ההנהלה מגבה את אלי כהן

בתוך כך, גיבה לוני הרציקוביץ' את מאמן הקבוצה: "אלי כהן עשה במהלך העונה עבודה טובה מאוד במכבי ת"א , שחקנים רבים בקבוצה השתפרו ללא הכר והקבוצה ממוקמת במקום השני בליגה. אף אחד מאיתנו לא פטור מטעויות וכל משחק הכדורגל מבוסס על ניצול טעויות היריב בכדי לנצח. במאזניים שבהן מדובר התוצאות של אלי כהן מדברות בעד עצמן."

"תחת הנסיבות כיום, המשימות בקבוצה הן לנצח בכל יתרת המשחקים שנותרו עד לסיום העונה, והנהלת המועדון נותנת למאמן הקבוצה אלי כהן והצוות המקצועי את הגיבוי הנדרש על מנת לעשות את המירב והמיטב בכדי להגשים את אותן המשימות. הפירסומים השונים בנוגע לאלי כהן, אשר נעשים ע"י גורמים עלומי שם, חסרי בסיס ושחר ומטרתם, כרגיל, לשבש את פעילותה הסדירה והתקינה ולפגוע בקבוצה".

פרץ מחוץ לסגל לשבת

חלוץ מכבי ת"א, עומר פרץ, לא ישחק בשבת נגד מכבי ת"א. פרץ פצוע וזקוק לעוד זמן החלמה. מתברר שפרץ חזר עם פציעה ממשחק הנבחרת האולימפית בפולין, בהפסד לנבחרת מחוז קראקוב 2:1. 

מאמן הצהובים, אלי כהן, התכוון לשנות לפרץ את עמדתו בהתקפה ולהעבירו מחלוץ כנף לעמדה מרכזית יותר.

האכזבה במכבי ת"א מהחלוצים גדולה וקיימת ביקורת מקצועית נוקבת על יכולתם של יוסי שבחון, עומר פרץ, משה ביטון, רועי דיין ומילאן מרדיקוביץ'. שחקן בכיר המכבי ת"א אמר ל-TELESPORT: "זה פספוס גדול. אין למכבי ת"א חלוץ שראוי ללבוש את חולצת המועדון. אם היה לנו העונה סקורר שיודע לכבוש שערים, היינו זוכים באליפות. אי אפשר לזכות באליפות רק דרך ההגנה והקישור."

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק