יש לנו סיכוי מצויין להעפיל

אלכס פרגוסון, המנג'ר של מנצ'סטר יונייטד נשמע אופטימי לגבי הסיכויים של קבוצתו להעפיל לגמר ליגת האלופות, אחרי הניצחון על מילאן. ווין רוני: "זו הרגשה נהדרת להבקיע גול ניצחון". קאקה: "נצטרך לתקן בגומלין"

יום רביעי 25 אפריל 2007
מערכת TELESPORT
 המשחק בין מנצ'סטר יונייטד למילאן ייזכר ללא ספק כאחד ממשחקי ליגת האלופות הגדולים של העונה. 

משחק שהיו בו שני שערים גדולים של קאקה מהצד האחד ו-ווין רוני מהעבר השני, שני מהפכים, ובסיומו הצליחה מנצ'סטר יונייטד לצאת כשידה על העליונה עם ניצחון 2:3 משער של רוני בתוספת הזמן.

אלכס פרגוסון, המנג'ר הנצחי של היונייטד היה מסופק מאוד מהכדורגל שהפגינה קבוצתו ואמר אחרי המשחק: "המשכנו לשחק את הכדורגל שלנו גם כשהיינו בפיגור ובמחצית השנייה היינו מצויינים ושלטנו במשחק. יש לנו כעת סיכוי מצויין להעפיל לגמר. למילאן יהיה קשה מאוד נגדינו בגומלין, אנחנו גם נמצאים במירוץ על האליפות וזו בכלל עונה נפלאה עבורנו".

פרגוסון התלהב מהבישול של סקולס לרוני בגול השני ואמר: "הבישול של סקולס לרוני בגול השני היה פשוט מדהים, הוא נתן מעין סטירה לכדור אבל איזו מסירה".

ווין רוני, שכבש צמד וניצח את המשחק בתוספת הזמן אמר: "זו הרגשה נפלאה, היה משחק מאוד קשה אבל שיחקנו טוב יותר ככל שחלפו הדקות. אנחנו יודעים שהניצחון הזה יעשה לנו עבודה מעט קלה יותר בגומלין. זו הרגשה פשוט נפלאה להבקיע גול ניצחון בתוספת הזמן. אנחנו צריכים לסיים את העבודה באיטליה, אסור לנו להיות שאננים ואנחנו צריכים לתקוף ולהבקיע גם שם".

מהעבר השני, המנג'ר של מילאן, קרלו אנצ'לוטי, נשמע מאוכזב מאוד מכך שקבוצתו לא הצליחה לשמור על היתרון שהשיג קאקה ואמר: "אני מאוד מאוכזב משום שנתנו להם את הניצחון הזה במתנה. תיקו 2:2 היה תוצאה מצויינת עבורינו. התעייפנו לקראת הסיום ולא שמרנו על הכדור כמו שצריך. קשה לקבל את התוצאה הזו משום שאני חושב שהיינו הקבוצה הטובה יותר במשך 60 הדקות הראשונות".

על הפציעה של גאטוסו, שיצא בתחילת המחצית השנייה, אמר המאמן: "גאטוסו סובב את קרסולו ואני מקווה מאוד שהוה יהיה כשיר לגומלין, זה יהיה אבידה גדולה מאוד אם הוא לא ישחק כי הוא שחקן מאוד חשוב במערך שלנו".

קאקה, כוכבה של מילאן  שכבש צמד במשחק והיה מצויין היה מאוכזב אך אופטימי לקראת הגומלין ואמר: "זה הפסד מאוד כואב, אבל אני מקווה שבסן סירו, הדחיפה של הקהל תעזור לנו להעפיל לגמר. הפסדנו את המשחק באנגליה וכעת אנחנו צריכים לתקן בגומלין".

צילומים: רויטרס

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק