בואטנג נזרק מהאימון

היכה את קובי מויאל. הקשר מנוע מלקבל שכר בבית"ר עד לסיום ההליך המשפטי בינו לבין סוכנו דניס ליכטר. בבית"ר לא מכירים בהסכם בין השניים וינסו לעזור לשחקן לצאת מהסיטואציה המסובכת

יום חמישי 26 אפריל 2007
אשר גולדברג
קשרה של בית"ר ירושלים דירק בואטנג נזרק היום מאימון הקבוצה. בואטנג בעט במהלך האימון בשחקן הצעיר קובי מויאל. הדברים לא נעלמו מעיניו של המאמן יוסי מזרחי שזרק את הקשר מהאימון.

ללא קשר, ישנה עם בואטנג בעיה קשה בעניין שכרו. בתחילת השבוע נדמה היה כי כל עם ישראל חגג עם גאידמק, הבעלים של בית"ר ירושלים אולי שילם על כל החגיגה בפארק אך הלילה נודע כי בואטנג הינו היחיד שלא קיבל בשבוע שעבר את שכרו אצל מוליכת הטבלה.

העיכוב בתשלום המשכורת לשחקן איננה באשמתו של ארקדי גאיידמק אלא בשל העובדה שסוכן השחקנים דניס ליכטר תובע מהגנאי מאות אלפי שקלים שעד שלא ישולמו לו לפי חוק לא יכול בואטנג לקבל את שכרו.

הנושא הנמצא במהלך תביעה משפטית הובא בפני ראשי בית"ר על ידי השחקן שטוען כי בעבר היה לו הסכם עם הסוכן המדובר שביקש להעבירו לקבוצה רוסית  אך לבסוף המעבר לא מומש. לטענתו אין לו שום הסכם חתום הקושר את שכרו בקבוצה לסוכן. אנשי בית"ר ינסו בימים הקרובים לעזור לשחקן למצוא פיתרון למצב הקיים על אף שאין להם שום מידע או מעורבות בכל הנוגע ליחסיו של בואטנג עם סוכנו.

הקשר אבירם בוכיאן דחה לעת עתה את חתימת ההסכם המחודש שלו בקבוצה שישאיר אותו בבירה לשלוש העונות הבאות עד לסיום ספירת העומר.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק