המצעד האדום יוצא מוולפסון

ניירה הושעה והוא בדרך החוצה. מלבדיו, התוכניות לעונה הבאה אצל הפועל ת"א כבר מוכנות. פאאס, אוליביירה,, יוליץ', דה ברונו, אלימלך, אבוקסיס ולוין אינם בתוכנית 2007-8

יום חמישי 26 אפריל 2007
אשר גולדברג
החלוץ הצ'יליאני, מנואל ניירה, הושעה מהפועל תל אביב וכנראה כבר לא ישחק בה יותר. ניירה נפצע ולא רשום במועדון. למרות החוזה שיש לו לעונה הבאה, הוא יוכל  לצלם חוויות מארץ הקודש. בהפועל זועמים על התנהגותו של נירה שהגיעה לשיא אתמול לאחר שהיה מעורב בתאונה

 בהפועל ת"א ישנה תוכנית מגירה לעונה הבאה, יותר נכון לסוף חודש מאי . חברת הניהול בראשותו של מוני הראל לא תמתין בחשיבה, אלא רק ממתינה למועד הביצוע.

כל עוד הקבוצה נמצאת בתוך המאבק על גביע המדינה ומקום לאופ"א, הדברים ישמרו קרוב לחזה אצל הראל, בן-עמי וציטרין שמסקנות העונה הנוכחית כבר ברורה להם: בניה חדשה, שחקנים חדשים רבים וריענון כללי.

המאמן, ניר לוין, לא ימשיך בעונה הבאה. המאמן החדש שיגיע הוא גיא לוזון שאיתו ישנן הבנות אך לא הסכם חתום.

רשימת הזרים של הפועל ת"א לא תמשיך רובה ככולה למעט איבזיטו אוגבונה שבקבוצה רוצים לחדש את חוזהו. שאר הזרים אינם בתוכניות המקצועיות וכולם לא התחברו לקבוצה ברצון להיות חלק מהאדומים וממדינת ישראל.

חאבייר פאאס בלי משפחתו, חסר התלהבות ורצון ונראה כי כבר בשבוע הבאה יטוס חזרה לארגנטינה ועזיבתו תסגר בשיחות טלפון.

לוסיאנו דה- ברונו אינו מבין את התרומה של שחקן רכש זר למועדון וגם הוא צריך לספור את חמשת המחזורים האחרונים שלו.

הקשר הברזילאי וולינגטון דה- אוליברה חלש מקצועית ואינו תורם, כך גם האכזבה מהחלוץ הבוסני,איבן יוליץ', שנהנה מהשמש הישראלית אך על כר הדשא אינו מבין מה רוצה ממנו המאמן.

יוסי אבוקסיס, הקפטן הנערץ ,פצוע ואת ההחלטה על דרך סיום הקריירה הענקית שלו בהפועל ת"א הוא יקבל יחד עם ההנהלה בתוך הימים הנועלים של חודש מאי.

השוער, שביט אלימלך, שבעונה שעברה ההנהלה דהרה ונחפזה להחתימו כסמל ומופת יודע שלא תמיד מקבלים אהבה תמורת אהבה. 

סלים טועמה מבקש קריירה באירופה והובר לו כי אם תהיה קבוצה שתשלם עבורו מיליוןן דולר הוא יקבל את ברכת הדרך וזר פרחים ענק-ענק מהאוהדים.

בהפועל טוענים כי מלבד דינמו בוקרשט, ישנן עוד שתי קבוצות שמתלהבות מרגלו השמאלית של סלים.

ברוך דגו וואליד באדיר מסיימים את חוזיהם. לשניים ששכרם לעונה היה מעל ל-150 אלף דולר נאמר כי רק קיצוץ משמעותי ישאיר אותם במתחם וולפסון. דגו ובאדיר ממתינים לסיום העונה ונראה כי פשרה תושג לפחות עם אחד מהם.

עו"ד שחר בן-עמי מחברת הניהול הבהיר כי הפועל ת"א תתייחס לכל נושא העונה הבאה רק כאשר הנוכחית תסתיים וכל  הספקולציות, אינן יוצאות ממתחם וולפסון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק