ג'קסון: זה לא אופייני לי

שחקנית אנדה רמה"ש התייחסה לאגרוף שנתנה לפניה של אינה גורביץ' אמש: מבקשת ממנה סליחה. בהודעה הרשמית של הקבוצה נאמר: אין ספק שמדובר באובדן עשתונות רגעי

יום חמישי 26 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

קבוצת הכדורסל של אנדה רמה"ש יצאה הבוקר בהודעה רשמית בתגובה לאגרוף שנתנה שחקנית הקבוצה, דיאנה ג'קסון, לפניה של אינה גורביץ' בסיום המשחק אמש נגד אליצור רמלה.

בהודעה נאמר: "אין בכוונתנו לנסות לתרץ את מעשיה של דיאנה, ג'קסון שכן אין להם כל צידוק. 

"מי שמכיר אותה יודע שמדובר בתגובה שאינה אופיינית לה, ואחרי עונה שלמה של התנהגות ללא רבב, אין לנו ספק שמדובר באיבוד עשתונות רגעי. 

"עם זאת, כקבוצה שמזוהה עם מאבק באלימות, אנו רואים בחומרה את התנהגותה, ומגנים כל אלימות באשר היא.

"כבר אתמול דיאנה ג'קסון הבינה את חומרת מעשיה, והיום היא התנצלה בפני אינה גורביץ' ובפני כל אנשי אנדה רמת השרון, שנפגעו גם  הם מהתנהגותה.

דיאנה ג'קסון אמרה היום בצאתה מבית המשפט ברמלה בצהריים: "אני מבקשת סליחה על התקרית. לא התכוונתי לפגוע באינה גורביץ' ואני מתנצלת בפניה. 

אני מבקשת סליחה מחברותי לקבוצה ומראשי הקבוצה וכל מי שניפגע מהתנהגותי. מעולם לא התנהגתי כך. זה לא אופייני לי ואני מקווה שזה מאחורי".

בתוך כך ברמלה מתחילים להתכונן לאפשרות שהקבוצה תשחק בעונה הבאה ביורוליג. ראשי פיב"א עומדים להחליט שמפעל היורוליג לנשים יגדל מ-16 קבוצות ל-24 קבוטצות ורמלה תזכה בכרטיס למפעל היוקרתי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק