מזרחי: תמיד האמנתי בקבוצה

יו"ר מכבי ת"א לא הסכים להיגרר בסוף המשחק לסופרלטיבים. ספאחיה: "היה משחק גדול שלנו". דן שמיר: "אנחנו נצא גם מזה"

יום חמישי 26 אפריל 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א לא ריחמה הערב על הפועל ירושלים המסכנה והשפילה אותה ב-33 נק' הפרש. אחרי תצוגת התכלית במשחק במכבי היו מרוצים מאד.

המאמן המנצח, נבן ספאחיה, שספג הרבה ביקורות העונה אמר: "היה בהחלט משחק גדול שלנו. אני יודע שירושלים בד"כ יותר טובה מבמשחק הזה. גמר הפייאוף יהיה סרט אחר לגמרי. אין קשר בין מה שהיה היום למה שיקרה בעוד חודש. אני מאד מרוצה צריך להמשיך ככה."

יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי, אמר בסיום: "לא הניצחון חשוב, זה איך שמשחקים. אני חושב שיש לנו כישורים גם בהגנה וגם בהתקפה וראינו את זה היום. אין הבדל בין היצחון בנקודה לניצחון ב-33 נקודות, זו הדרך חשובה. אני חזרתי ואמרתי שתמיד האמנתי בקבוצה, יש לה פוטנציאל מצויין וכמה מהשחקנים יהיו מהטובים באירופה בעוד שנה-שנתיים. אני חוזר ואומר שהפיינל-פור הוא לא ספורטיבי, כי משחק אחד יכולים לקרות הרבה תקלות."

המצטיין במשחק, וויל ביינום: "ידעתי מראש שננצח אותם בתוצאה גבוהה. אנחנו פשוט קבוצה טובה יותר ואני מאמין שהשיא שלנו עדיין לפנינו. אני שמח שקהל נהנה. מכבי היתה ונשארה אחת הקבוצות הטובות היותר באירופה. עכשיו ננסה לחזור על אותה היכולת ביום שני מול בני השרון."

דרק שארפ: "הניצחון הזה משמח אותי מאד. כולם יודעים את היריבות הגדולה בין הקבוצות. מגיע לקהל שלנו לשמוח, זה קהל נפלא. חבל שאנחנו לא בפיינל-פור ביורוליג, אבל ננסה לפצות אותם בפיינל-פור הישראלי."

המאמן המובס, דן שמיר, מאמין שקבוצתו תחזור לעצמה עד הפיינל-פור: "זה לא כמו שתכננו, בלשון המעטה. להגיד לך שלא היינו בסרטים האלו זה לא נכון. הכל הלך הפוך. איך שמכבי באו, הם היו מדהימים. אנחנו נצטרך לעשות עבודה בהרבה דברים מאיך שנראינו היום ואנחנו נצא גם מזה. זה יהיה שקר אם אני אגיד שאנחנו קבוצת ההגנה הכי אגרסיבית שיש, אבל במכבי גם הכל זרם. אי אפשר לשים את האצבע על דבר אחד לא טוב. נקווה שמכבי הוציאה מהמערכת את הרגשות שלהם ובמשחק הבא נשתווה אליהם באגרסיביות. מכבי שיחקו היום כמו קבוצה גדולה ואנחנו שיחקנו הפוך." 

השחקן היחיד שבלט אצל ירושלים, הוראס ג'נקינס: "משחק רע מאד שלנו. דברים פשוט לא הלכו. חבל על האוהדים שהגיעו מירושלים, אבל יש ערבים כאלה בכדורסל. גמר הפלייאוף יהיה משחק אחר לגמרי."

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק