רמלה מעוניינת בשי דורון

האלופה הטרייה החלה כבר להביט אל עבר העונה הבאה והשתתפות אפשרית ביורוליג לנשים. דורון תוכל להצטרף גם אם תשחק בליברטי מה-WNBA שכן הליגה תסתיים בספטמבר. אלי רבי: אשמח עם שי תצטרף

יום חמישי 26 אפריל 2007
דורון ברגר, רועי רובינשטיין
אלופת ישראל בכדורסל נשים, אליצור רמלה, תבדוק בקרוב את האפשרות לצרף לסגל שהיא בונה לעונה הבאה את שי דורון הישראלית הראשונה שנבחרה בדראפט ה-WNBA. 

דורון ששיחקה בשנים האחרונות בהצלחה יתרה בארה"ב תחילה בתיכון ניו יורקי ולאחר מכן במרילנד שם זכתה באליפות המכללות בשנת 2006, נמצאת כעת במחנה האימון של הליברטי שרק בסיומו יוחלט האם לצרפה לקבוצה, אם כי כל הסימנים מראים כי היא תהייה השחקנית הישראלית הראשונה ב-WNBA.  

גם אם דורון תצטרף לסגל הסופי של הקבוצה מהתפוח הגדול תוכל הישראלית כמו כל הזרות האחרות שמגיעות לארץ מידי שנה לשוב לישראל בכדי ליטול חלק במשחקי הליגה המקומית עם סיום העונה בארה"ב בספטמבר הקרוב.

סביר להניח שדורון לא תתקשה למצוא קבוצה באירופה, לקראת העונה הקרובה וייתכן שהשחקנית תחוזר על ידי לא מעט קבוצות בכירות ביבשת המשחקות ביורוליג. אחת ששואפת לשחק בליגת הנשים הבכירה באירופה, האלופה  המקומית אליצור רמלה  תחל לבדוק בימים הקרובים את אפשרות החתמתה של הישראלית בקבוצה של אלי רבי. 

אצל האלופה הטרייה ימתינו מספר ימים בכדי לראות האם פיב"א תחליט להגדיל את היורוליג מ-16 ל-24 קבוצות דבר שיאפשר להם להתמודד במפעל ורק אז יציעו לדורון חוזה בעל שכר גבוה במיוחד. ככל הנראה מדובר בסכום שטרם שולם לשחקנית מקומית וכזה שרק אליצור רמלה או אנדה רמת השרון יוכלו להציע לרכזת המוכשרת. 

מאמן רמלה אלי רבי התראיין היום בתוכנית עושים ספורט ואמר בנושא: "אם נשחק ביורוליג אין ספק ששי דורון תוכל לעזור לנו אשמח אם היא תגיע אלינו בעונה הבאה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק