ברמן וסביליה הפסידו

חצי גמר גביע אופ"א: שתי המועמדות הגדולות לזכייה בגביע הפסידו הערב. אבל, בעוד סביליה הפסידה רק 1:0 באוסאסונה, ורדר ברמן הובסה באספניול 3:0 ונמצאת בדרך להדחה

יום חמישי 26 אפריל 2007

אספניול - ורדר ברמן 0:3

אספניול המשיכה הערב את ההצלחה הספרדית בגביע אופ"א, כשהביסה 0:3 את ורדר ברמן, אחת המועמדות לזכייה בתואר. כובשי שני השערים הראשונים, מויסס ופנדיאני, לא יוכלו לשחק במשחק הגומלין עקב צהובים, אבל זה לא צריך להפריע לאספניול להעפיל לגמר.

בדקה ה-18 אספניול כבשה שער מרגליו של חארקה, לארח שהמשיך בעיטה מחוץ לרחבה פנימה, אבל השער נפסל בטענת נבדל.

בדקה ה-20, קרן קצרה של איבן דה לה-פניה לפרנסיסקו רופטה, הסתיימה בהגבה לרחבה של האחרון למויסס הורטאדו, שנגח חופשי לחלוטין פנימה, 0:1 אספניול.

בדקה ה-50 שוב קרן לאספניול. הפעם דה לה-פניה הגביה ישר לפינה הקרובה ופנדיאני נגח מ-5 מ' פנימה, 0:2.

בדקה ה-58 פרץ טאמודו לבדו לעבר הרחבה של ברמן והשוער הגרמני ויזה יצא מחוץ לרחבה כדי לבצע עליו עבירה. השופט לא היסס ושלף מיד את הכרטיס האדום לשוער ברמן.

ברמן תקפה בניסיון להשיג שער חוץ, אבל התקפה מהירה של אספניול חתמה את התבוסה של הגרמנים. בדקה ה-88, פרנק קורמינוס קיבל מסירה, 5 דקות אחרי שנכנס, מריירה ולא התקשה מול השורע המחליף לקבע 0:3 גדול לספרדים.

אוסאסונה - סביליה 0:1

אוסאסונה, שעדיין לא הבטיחה את מקומה בליגה הספרדית הראשונה לעונה הבאה, הוכיחה כבר בגביע אופ"א שמדובר בעולם אחר. הערב היא גברה על סביליה, הפייבוריטית הברורה ומחזיקת הגביע בשנה שעברה, 0:1.

בדקה ה-55, פוניאל הרים כדור חופשי מצד ימין ורוברטו סולדאדו נגח כדור חזק מ-8 מ', שלא הותיר לקוביינו שום סיכוי, 0:1 מפתיע לאוסאסונה.

בדקה ה-58, לואיס פביאנו ביצע עבירה על סאולר, שבתגובה ניסה לדרוך עליו. פביאנו התעצבן ופשוט נתן מכה בבטנו של סאולר. השופט בחר להוציא צהוב לשני השחקנים.

בדקה ה-65 הופסק לפתע המשחק, כיוון שהשופט הראשי נפצע ולא יכל להמשיך. השופט הרביעי ירד להחליף בגדים למדי השופט הראשי והמשחק חודש.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק