הנרי הבטיח: אשאר בארסנל

הקפטן של התותחנים המחלים מפציעה אמר בראיון כי כל עוד ארסן ונגר יהיה מאמן הקבוצה, גם הוא יהיה שם. על העונה הבינונית אמר: איבדנו נקודות איפה שהיינו צריכים לנצח

יום שישי 27 אפריל 2007
אורן קורנפלד

בשורה טובה לאוהדי ארסנל: תיירי הנרי הודיע כי ימשיך בקבוצה כל עוד המאמן ארסן ונגר יהיה שם.

לאחרונה נקשר שמו של הקפטן הצרפתי לברצלונה, זאת למרות שהוא חתם על חוזה חדש בקיץ האחרון. הנרי חזר על המשפט בראיון כמה פעמים והדגיש כי ישחק בעונה הבאה תחת המאמן בן ארצו.

בראיון אמר: "בסיום העונה שעברה חתמתי על חוזה חדש. אני מאמין במאמן שלי ובמה שהוא מנסה לעשות כאן. כל עוד הוא יהיה פה, אני גם אהיה פה, זה פשוט כמו שזה נשמע".

לגבי שאלת עתידו של ונגר אצל התותחנים, הרי שהדברים לא ברורים כרגע. בשבוע שעבר חברו של המאמן הצרפתי, דיוויד דיין גורש מחדר הישיבות בעקבות וויכוח שנוצר סביב דיון על משקיע אמריקאי פוטנציאלי.

בעקבות האירוע היה נדמה כי ונגר יעזוב את הקבוצה, אך במקום זאת הוא הבטיח כי יישאר נאמן לתותחנים. כך או כך האוהדים של ארסנל יכולים להיות רגועים מהעובדה שהנרי, שמחלים מפציעה, יהיה הבורג המרכזי כנראה בעונה הבאה.

הנרי התייחס לעונה הבינונית של התותחנים ואמר: איבדנו נקודות במגרשים שהיינו אמורים לנצח. אני לא הייתי רענן מספיק להבקיע העונה. אותו דבר היה גם עם רובין ואן-פרסי שהיה פצוע, ו-וויליאם גאלאס שנעדר יותר משלושה חודשים. אני לא מתלונן על הדברים הללו, אבל זו עובדה וזה משהו שעושה את ההבדל. יש לנו שחקנים צעירים מדהימים בקבוצה, אבל צריך גם ניסיון".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק