המטרה - לכבוש את הפירמידות

ראלי הפירמידות: עשרה רוכבים ישראלים יחלו הבוקר יחד עם עוד מאות רוכבים מכל העולם את ראלי הפירמידות במדברות מצרים. בין המשתתפים הישראלים גם הכתב דני קושמרו

שבת 28 אפריל 2007
מערכת TELESPORT
ימים טובים מאד עוברים על הספורט המוטורי בארץ. לאחר שביום רביעי האחרון אושר סופית חוק הספורט המוטורי בכנסת, תצא הבוקר נבחרת ישראלית מאלכסנדריה במטרה לכבוש את ראלי הפירמידות הבינלאומי שנערך זו השנה ה-15 במצרים ונחשב לראלי הגדול ביותר לאחר הפאריז - דאקר.

את ישראל ייצגו בתחרות עשרה רוכבים מקבוצת " הרודס - קאן אם" שיצטרפו לעוד כמאתיים רוכבים מכל רחבי העולם שינסו לסיים את המסלול המתיש שיעבור בעשרת הימים הקרובים על פני 2450 ק"מ מדבריים בכלי רכב שונים. הקבוצה הישראלית מונה שבעה רוכבים על טרקטרונים, שישה ג'יפים ושלושה אופנוענים.

לצד הפנים המוכרות של דני קושמרו מערוץ 2 שיצא יחד עם הקבוצה למרוץ וירכב בקטגוריית הטרקטרונים, תוכלו למצוא את בן רובינשטיין שבגיל 19 וארבעה חודשים בלבד נחשב לרוכב הצעיר ביותר שאי פעם נרשם לראלי בינלאומי. 

" זה לא רק המדליות אלא השטח והאתגר שמניעים אותי קדימה" אמר רובינשטיין לפני היציאה אמש. הרוכב הצעיר שכבש את הענף בסערה מאז נכנס אליו לפני שנתיים וכבר זכה בעשרות גביעים מקומיים יודע כי ללא העזרה מאחד המתחרים הנוספים בקטגורית הטרקטרונים אלי אוחיון לא היה הרבה סיכוי להגיע לראלי בכושרו הנוכחי. 

"כישרון בתחום הזה זה לא מספיק, צריך גם ידע. למזלי את הידע קיבלתי מאלי שעזר לי לקפוץ מדרגה" הוסיף הכישרון הצעיר בחבורה.

אוחיון בן ה-43 שמשתתף במירוצים זו השנה ה-15 והשלים בשנה שעברה את המסלול המדברי בהצלחה עדיין מתרגש. " הפרפרים בבטן עדיין קיימים כל פעם מחדש, זה מה שנותן לי את האנדרנלין והכח להמשיך". על החיבור שלו לרובינשטיין לאוחיון יש הסבר פשוט, "חלק מהכיף הוא לךהעביר את בניסיון והידע שרכשתי על הדרך לדור הצעיר".

הבוקר תזנק הקבוצה יחד עם שאר המשתתפים ממדברות אל עלמיין במטרה אחת, לגמוע את הקילומטרים ולסיים בהצלחה את הראלי בפירמידות בפאתי קהיר, אולי אפילו על הפודיום. אנו ב-TELESPORT מאחלים להם בהצלחה ונעביר לכם עידכונים שוטפים.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק