פאר ואובזילר בדרך הנכונה

גביע הפדרציה: אובזילר השיגה ניצחון נהדר 3:6, 1:6 מול מוסבורגר וישראל מוליכה כעת 0:2 מול אוסטריה. מוקדם יותר: שחר פאר ניצחה 4:6,4:6 את תאמירה פאצ'ק

שבת 14 יולי 2007
מערכת TELESPORT

 פתיחה מצויינת לנבחרת הנשים של ישראל ולשחר פאר בטורניר הפדרציה באוסטריה. שחר ניצחה הצהריים את תאמירה פאצ'ק האוסטרית 4:6,4:6  והעלתה את ישראל ליתרון 0:1 מול האוסטריות, במאבק על הזכות להתברג לבית העליון בו ישחקו 8 הנבחרות הטובות בעולם. 

פאר לא התקשתה מול המחבט מספר 2 של האוסטריות, למרות שנקלעה לפיגור מוקדם. פאר שברה שוב ושוב את האוסטרית וניצחה 4:6 במערכה הראשונה. במערכה השנייה שחר כבר הוליכה 1:5 ואיפשרה לאוסטרית לחזור ל-4:5 אך לא יותר.

מערכה ראשונה - 4:6 לשחר

שחר לא התקשתה לשמור על ההגשות שלה ולעלות ליתרון 0:1 מהיר בערכה. הילדה האוסטרית לא נלחצה ושמרה על ההגשה שלה כדי להשוות שוב. פאצ'ק לא נבהלה משחק, השיגה נקודߪ שבירה במשחקון השלישי. שחר עם מכת העברת מצויינת היתה בטוחה שהיא חוזרת לשובר שיויון אך השופטים קבעו שהכדור שלה בחוץ ופאצ'ק שברה מהר מאוד את שחר, 1:2 לאוסטרית.

פאצ'ק הצליחה לשמור על ההגשות שלה בשלב זה ושחר חזרה שוב לפיגור מינימאלי של 3:2. במשחקӕן השישי בא המפנה ושחר עם משחק מעולה שברה את האוסטרית על האפס בדרך לשיוויון 3:3. פאר שמרה על ההגשה שלה, ניצחה בשובר שיוויון ועשתה מהפך כדי להוליך 3:4 במערכה. פאר שוב שברה את פאצ'ק ועלתה ליתרון קריטי של 3:5 במערכה, בדרך להגשה לניצחון במערכה. פאצ'ק לא ויתרה Ӣל המערכה ושוב הצליחה להשיג שבירה שנייה וחזרה ל-5:4. שחר שברה בחזרה וניצחה את המערכה בסטייל, 4:6.

מערכה שנייה - 4:6 לשחר

שחר לא ביזבזה זמן שמרה על ההגשה שלה, שברה מיד ועלתה ליתרון 0:2 מהיר מאוד במערכה. שחר התۧשתה במשחקון השלישי ואיבדה פעמיים נקודת משחקון אך הצליחה בסופו של דבר לשמור על ההגשה שלה בדרך לניצחון 0:3 קליל. 

האוסטרית הצליחה לשמור על ההגשה שלה במשחקון הרביעי וחזרה ל-1:3. שחר המשיכה לשייט עם משחק מצויין מהקו האחורי ועלתה כבר ליתרון 1Ⱥ4 במערכה השנייה בדרך לניצחון. האוסטרית הרימה ידיים, איפשרה לשחר לשבור אותה שוב ל-1:5. האוסטרית ניסתה לחזור ועם משחקון מפתיע  שברה את שחר וצימקה את הפיגור. האוסטרית הזועמת שוב שמרה על ההגשה, ניצחה את שחר על האפס וחזרה ל-5:3 במערכה. פאצ'ק הדהימה שוב אתĠשחר ועשתה קאמבק מדהים מפיגור של 5:1 ל-5:4 בלבד. שחר התעשתה על עצמה ברגע הנכון, לקחה את המשחקון וניצחה 4:6.

אובזילר המשיכה את דרך פאר

ציפי אובזילר הסבה המון חיוכים למחנה הישראלי כאשר ניצחה 3:6, 1:6 בשתי מערכות את ߞוסבורגר האוסטרית. כעת ישראל מוליכה 0:2 מול האוסטריות. כאמור באמר, שהייתה אמורה לשחק מול אובזילר חלתה ומוסבורגר נאלצה לשחק נגד הישראלית.

ישראל בהחלט מתקרבת להישג הגדול בתולדותיה. להכנס לשמונה הנבחרות הטובות בעולם. שחר פאר התחילה מצויין במשחק הראשון וכעת אובזילר ממשיכה את דרכה הנהדרת. חסר כעת עוד ניצחון לנבחרת ישראל, כדי להעפיל לשלב הבא.

מערכה ראשונה: 3:6 לאובזילר

אובזילר הצליחה לנצח במשחקון הראשון של המשחק. האוסטרית לא נשברה וחזרה למשחק עם ניצחון במשחקון השני. אובזۙלר הצליחה שוב להעלות ליתרון, אבל מוסבורגר הצליחה להשוות ל-2:2.

המערכה המשיכה להיות צמודה ואובזילר לא הצליחה לפתוח פער - 3:3. אובזילר המשיכה ביכולת הטובה והצליחה לשבור בפעם הראשונה את האוסטרית, לאחר שנכשלה בשלוש טעויות בהגשה - 3:5 לישראלית. אובזילר̠שמרה על ההגשה וניצחה במערכה הראשונה - 3:6.

מערכה שנייה: 1:6 לאובזילר

המערכה השנייה נפתחה בדיוק כמו הראשונה עם ניצחון במשחקון הראשון לישראלית. אובזילר המשיכה לשבור משחקונים ולהוליך 0:3 במערכה השנייה.

אובזילר קצת נӗלשה ומאוסבורגר הצליחה לזכות במשחקון הראשון לטובתה. אוזבילר הצליחה לשמור על המומנטום ועלתה ליתרון 1:5 מרחק משחקון מזכייה במשחק. היכולת של ציפי המשיכה להיות מורגשת והניצחון לא אחר לבוא - 1:6 לאובזילר וניצחון במשחק. 

תמונות: רויטרס.ȼ/strong>

תגובות

טלספורט בפייסבוק