שטיח כתום לביתר

ליגת העל: אם עוד היה ספק, מכבי ת"א נוצחה 3:2 מול בני יהודה והשאירה לבית"ר רק לקחת את האליפות. בני יהודה קרובה להבטיח את ההישארות בזכות שער ניצחון של לוקמן

שבת 28 אפריל 2007
מערכת TELESPORT

בני יהודה עשתה צעד נוסף בדרך להבטחת מקומה בליגת העל עם ניצחון 2:3 על מכבי ת"א ובנוסף קירבה את בית"ר ירושלים לתואר האליפות כשניצחה את היריבה העיקרית שלה לתואר.

מכבי ת"א עלתה ליתרון פעמיים משער של ביטון ופנדל של נמני, אבל פעמיים חזרה בני יהודה לשיויון משער נפלא של אסולין ועוד דחיקה של ודראן. 11 דקות לסיום כבש לוקמן את שער הניצחון לזהובים.

כעת נותר לקבוצתו של אלי כהן להילחם על המקום ה-2 בליגה, מה שיבטיח לה הופעה באירופה בעונה הבאה.

מחצית ראשונה: אניימה טועה, אסולין מתקן. ורדן טועה, ורדן מתקן

בדקה ה-12 הוכיח משה ביטון כי הציוות שלו בהרכב הראשון על ידי אלי כהן היה נכון. רוסו מסר לשפונגין באגף וזה הגביה מדוייק לרגלו של ביטון. חלוץ בני יהודה לשעבר בעט לעבר השער ואניימה זינק גרוע. 0:1 למכבי ת"א.

למרות שמכבי המשיכה להתקיף, בני יהודה לא נרתעה ובדקה ה-30 קיבל אסולין כדור מבטורינה והניף רגל ב-20 מטרים. הכדור הלך לחיבורים של קאלה והתוצאה - 1:1.

דקה בלבד לאחר מכן הציל קאלה את מכב ת"א מספיגה נוספת כשמנע מבטורינה, שהיה לבד מול הקרואטי, כיבוש בהצלה נפלאה.

בדקה ה-36 עשה בלמה הקרואטי של בני יהודה טעות ומנע עם היד נגיחה של יוסי שבחון. שי שטרית שרק לפנדל והוציא צהוב לבלם. אבי נמני בעט למרכז, אניימה קפץ הצידה ו-1:2 למכבי.

ממש לקראת סיום המחצית הראשונה שוב הישוותה בני יהודה. ודראן ישה, הבלם שגרם לפנדל לזכות מכבי, הצליח לדחוק פנימה אחרי שהוגבה כדור חופשי מצד שמאל וקבע 2:2 במחצית.

מחצית שנייה: בני יהודה הופכת את התוצאה

דווקא בני יהודה תפסה את היוזמ בתחילת המחצית השנייה. ליאור אוסלין נעצר על ידי קאלה ו-ורדאן היה קרוב לשער שני, אבל הבעיטה שלו הלכה גבוה בדקה ה-62. בדקה ה-66 השתחרר מרדקוביץ' ברחבת בני יהודה, אבל אניימה היה מוכן והדף.

11 דקות לסיום השלימה בני יהודה מהפך כשבעיטה של אימורו לוקמן מרחוק פגעה באבי יחיאל, היטעתה את קאלה ונכנסה פנימה. 2:3 לבני יהודה.

בני יהודה: אניימה, אזולאי, ודראן, אלול, בלדוט, לוקמן, קובצ'ביץ', בטורינה, ראלי, עטר, אסולין.

מכבי ת"א: קאלה, שפונגין, יחיאל, מרטינוביץ', שטרית, שבחון, רוסו, מישאלוב, נמני, ביטון, מרדקוביץ'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק