מונטלה חזר הביתה

איטלקית: ויאצ'נזו מונטלה החליט לעזוב את רומא לטובת סמפדוריה, הקבוצה שבה עבר לפני שהגיע לעיר הבירה האיטלקית. גרמנית: קרלוס אלברטו מתקרב לורדר ברמן

שבת 14 יולי 2007
אייל כהן

החלוץ האיטלקי בן 33, ויאצ'נזו מונטלה החליט לחזור לקבוצתו לשעבר סמפדוריה האיטלקית, לאחר 8 שנים ברוӞא.

החלוץ האיטלקי הרגיש דיי שבע ברומא ולאחר שעבר פציעות חוזרות ונישנות באיזור הגב והכתף העדיף לעבור לקבוצה בדרג נמוך יותר, כי הבין שיהיה לו קשה לתפוס מקום בהרכב רומא בעונה החדשה.

כאמור האיטלקי הושאל בעונה הקודמת בינואר לפולהאם האנגלית, בעיߕת הבריאות המשיכו למרות שהצליח לכבוש חמישה שערים באנגליה.

בסמפדוריה מקווים מאוד לראות את אותו מונטלה, שעזב בשנת 1999 את המועדון. סמפדוריה תחל את המסע האירופאי בסיבוב השלישי בגביע האינטרטוטו ומקווה לראות את אותו מונטלה הישן והטוב. 

ȍ קרלוס אלברטו בדרך לורדר ברמן

המועדון הגרמני, ורדר ברמן, מחפש מחליף למירוסלב קלוזה, החלוץ הנהדר שערק לטובת באיירן מינכן. כעת המגעים עם פלומיננזה הברזילאית מתקדמים היטב, כאשר קרלוס אלברטו בדרך הנכונה לברמן. 

ߔחלוץ הברזילאי בן ה-22 מתקרב מאוד לורדר ברמן ובהחלט נרגש לקראת החתימה הרישמית במועדון. קרלוס אלברטו עצמו אמר: "הגעתי לברמן בתחילת שבוע שעבר, ומהרגע הראשון אהבתי את המועדון. אני לא חושב שתהיה לי בעיה של התאקלמות בגרמניה. 

"אני שיߗקתי יחד עם דייגו והוגו אלמיידה, ואני מכיר אישית את נאלדו, אנחנו חברים מאוד טובים" - סיכם קרלוס אלברטו, אשר זכה ביחד עם פורטו בליגת האלופות בשנת 2004. 

הקריירה של קרלוס אלברטו קצרה פירות כאשר שיחק תחת הדרכתו של חוזה מוריניו, שאימן אתĠפורטו וזכה בליגת האלופות. קרלוס אלברטו עצמו גם כבש מול מונאקו באותו גמר. לאחר מכן הברזילאי "חזר אחורה" כאשר שב לברזיל ולא נשאר באירופה.

תמונה: רויטרס.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק