מכבי תא פנתה לבאסטון

פרסום ראשון: גורם בכיר בשורות הצהובים אישר ל-TELESPORT שמכבי רוצה את שחקן אינדיאנה לעונה הבאה. רענן כץ על ההדחה של מיאמי: לא באנו מוכנים. שאראס: לא רוצה להמשיך בגולדן סטייט

יום שני 30 אפריל 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א עדיין במאבקי ליגת העל בישראל, אבל כבר חושבת על סגל השחקנים לעונה הבאה.

בקבוצה אישרו הבוקר כי פנו לשחקן אינדיאנה פייסרס, מייסיאו באסטון, בבקשה שיחזור לקבוצה.

גורם בקבוצה הוסיף: "באסטון גמר את העונה ויושב בבית. דיברנו איתו לגבי העונה הבאה".

כבר בתחילת העונה נעשו גישושים עם באסטון ומקורב לקבוצה אף הגיע איתו לסיכום עקרוני, אולם אז החל באסטון לצבור דקות משחק באינדיאנה והנושא ירד מהפרק.

רענן כץ: לא באנו מוכנים

אחד הבעלים של מכבי ת"א, רענן כץ, הוא גם הבעלים של מיאמי ההיט, האלופה היוצאת של הנ.ב.א.

ההיט הודחו אמש ע"י שיקגו בולס בסוויפ משפיל של 4:0.

כץ אמר ל-TELESPORT לאחר ההדחה: "השנה יש לי מנחוס בכל הקבוצות שלי. בשנה שעברה הייתי כמעט אלוף אירופה עם מכבי ת"א ואלוף הנ.ב.א עם מיאמי.

"השנה אני לא בפיינל-פור עם מכבי וגם הודחתי עם מיאמי כבר בסיבוב הראשון. ישבתי בשורה הראשונה במגרש והרושם שלי הוא שפשוט לא באנו מוכנים. ננסה לתקן בשנה הבאה. 

"בעקבות ההדחה אני אגיע לפיינל-פור הישראלי ואהיה בארץ עם מכבי. ראיתי את המשחק של מכבי ביום חמישי נגד ירושלים וזה נראה מרשים ביותר. הקבוצה שיחקה מצויין".

שאראס: בעונה הבאה אשחק איפה שאני רוצה

שארנואס יאציקבציוס הצהיר היום כי הוא לא מעוניין לשחק בגולדן סטייט וכי הוא יודע שמעבר שלו לקבוצה אחרת יפגע בו כלכלית. בראיונות לכלי התקשורת בארצות הבירת אמר שאראס: "בעונה הבאה אשחק איפה שאני רוצה. אולי יהיה זה באמצעות טרייד ואולי אוותר על חלק משכרי, אבל אני רוצה לשחק במקום בו אהנה וגם אם יהיו לו אתגרים אחרים".
 
שאראס שאמר גם  כי" אולי מתאימה לי יותר קבוצה עם ניחוח אירופאי"  כמעט ואינו זוכה לדקות משחק בגולדן סטייט אליה הגיע בתחילת העונה וזאת אחרי עונה בינונית מאוד באינדיאנה. במכבי תל אביב יבדקו את כוונותיו של שאראס ונראה כי השחקן יתן עדיפות למכבי תל אביב באם יעזוב את ה-NBA.תגובות

b

טלספורט בפייסבוק