גאידמק רוצה מאמן על זר

הבעלים של בית"ר ירושלים כבר מתכונן לעונה הבאה - נודע שמזרחי יישאר כמאמן רק אם יסכים לקבל מעליו מאמן על. גאידמק: בית"ר הנוכחית לא תוכל להצליח באירופה

יום שלישי 01 מאי 2007
אשר גולדברג

הבעלים של בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק, כבר הכין תוכנית עבודה לקראת העונה הבאה.

כפי שפורסם ב-TELESPORT, גאידמק מתכנן בעצמו להוביל את מהלך התוכנית ומינוי הצוות המקצועי לקראת המשימה של הקבוצה - הגעה לליגת האלופות.

גאידמק: "רק בסיום העונה אזמן לשיחה את יוסי מזרחי. לאחר מכן אכנס מסיבת עיתונאים ובה אפשרט את כל תוכניותיי לעונה הבאה.

"דבר אחד ברור שכל האחריות למהלכים יהיו עליי ורק שלי. בית"ר הנוכחית לא תוכל להצליח באירופה".

נודע שמזרחי יישאר בקבוצה כמאמן רק אם יסכים לקבל מעליו מאמן על שיקבע את הסגל.


"השחקנים ביישו את המדינה"

ארקדי גאידמק אינו רגוע. הבעלים של בית"ר ירושלים, בעקבות משחק הנפל בו חזה אתמול נגד הכח עמידר ר"ג (1:1), תוקף את קבוצתו ומאשים אותם ב"ביזיון מדינת ישראל", ב"בושה לדגל" וב"כתם גדול על העיר ירושלים".

גאידמק אמר ל-TELESPORT בראיון מיוחד: "אין בושה גדולה מהדברים שראיתי נגד הכח בר"ג. בית"ר לא שיחקה כדורגל. הם ביישו אותי באופן אישי, את העיר ירושלים, את הדגל ואת כל מדינת ישראל על רבבות אוהדיה".

הבעלים של בית"ר המשיך לבקר את שחקני הקבוצה בחריפות ואמר: "חבל, אבל השחקנים ממש גרועים. אלו לא שחקנים שיכולים להגיע לליגת האלופות. ליגת האלופות זה הדבר שהכי חשוב לי ואותו אני רוצה. שחקני בית"ר ירושלים צריכים להסתגר בבתיהם ולא לצאת החוצה מהבושה".

גאידמק לא נשאר רגוע גם אחרי הדברים הללו והוסיף: "זה היה מפגן החולשה הכי גרוע שאני ראיתי בשנתיים האחרונות. הם לא עשו כלום. אין להם יכולת לשחק כדורגל, הם בקושי עומדים על הרגליים. אין להם רצון ורק במשחק לפני מספר שבועות נגד מכבי חיפה ראיתי שמץ ממה שהם היו צריכים להביא למגרש בכל העונה".

על התוכניות לעונה הבאה בעקבות המשחק שראה אתמול, אמר הבעלים: "ברור שיהיו שינויים ענקיים בקבוצה, ואת זה אני אעשה רק בסיום העונה".

צילומים: בית"ר-נט

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק