'מקווה שהתקופה הרעה תחלוף'

דן שמיר מבין כי יש לו בעיה אחרי שהפועל ירושלים הושפלה מול אשקלון 111:89. חנוך מינץ: שמח שהאטן חזר. ספאחיה על הניצחון על בני השרון: צריכים לשחק טוב יותר בהגנה

יום שני 30 אפריל 2007
שלמה חסיד
הפועל ירושלים לא נראית טוב. אחרי שהובסה מול מכבי ת"א ביום חמישי, קרה אותו הדבר מול אליצור אשקלון שערב המחזור הייתה האחרונה בטבלה. בסוף זה נגמר "רק" 89:111 לאשקלונים.

דן שמיר, מאמן הפועל ירושלים אמר בסיום: "זו כנראה תקופה כזו, השאלה כמה זמן היא תיקח. אנחנו נצטרך למצוא את עצמינו. השבוע האחרון זה הצד האפל של הקבוצה שלנו. השאלה היא מתי אנחנו נהפוך את זה. נצטרך לעשות את העבודה שלנו, ובכל מקרה אסור לנו להגיע למצב כזה".

שמיר הוסיף: "הקבוצה מופיעה לא טוב, וזה באחריותי לגמרי. כשמדובר בהופעה של קבוצה כולה, אני אמצא את הפתרונות ונעבור גם את זה. היום זה המשך למה שהיה ביום חמישי".

חנוך מינץ, מאמן אשקלון: "זה משחק שנעים לנצח, אבל זה לא הליגה שלנו. אם האטן היה 50 אחוז מהיום, היום אני מחייך אבל לא חיוך רחב. אני שמח שהאטן חזר אלינו, ואנחנו במצב טוב. אנחנו היינו מאוד בלחץ היום, אמרתי לשחקנים 'שחקו', ויש ימים שכל מה שאתה עושה נכנס. אם השופטים לא היו עוזרים לירושלים, זה היה נגמר יותר".  

מכבי ת"א לא הפתיעה אף אחד כשניצחה את בני השרון 80:95. המחצית הראשונה הייתה לא טובה מבחינתם, אך כבר למדנו שלצהובים מספיק בליגה רבע אחד כדי לשנות את פני היוצרות.

אפי בירנבוים, מאמן בני השרון: "יש לנו את הבעיות שלנו, ואני מקווה למצוא את הפתרונות. במחצית השנייה נפלנו לטעויות של עצמינו, שהן לא רק של כדורסל. אנחנו צריכים לייצב את עצמינו וללמוד מהטעויות של המחצית השנייה. צריך להמשיך הלאה ולדאוג כאמור לייצב את העניינים".

נבן ספאחיה, מאמן מכבי ת"א: "יש לנו שחקנים רבים בסגל, וגם אם בורשטיין לא התלבש, יש מי שישחק. אנחנו צריכים לשחק טוב יותר בהגנה. ירטין חזר לעניינים ואני שמח על כך".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק