גם שבצ'נקו מחוץ לסגל צ'לסי

אלופת אנגליה תתארח הערב אצל ליברפול - החלוץ האוקראיני טוען כי הוא פצוע - בקבוצה טוענים כי לא רצה לשבת על הספסל. גם קראבליו ובאלאק בחוץ. פינאן חוזר להרכב ליברפול

יום שלישי 01 מאי 2007
שרון חלבי

ליברפול תארח הערב את צ'לסי במשחק הגומלין של חצי גמר ליגת האלופות.

אלופת אנגליה, שניצחה 0:1 במשחק הראשון, בהחלט יכולה לחשוש לקראת המשחק באנפילד, בעיקר לאור מכת הפציעות שלה. 

בנוסף למיכאל באלאק וריקארדו קארבליו, שייעדרו בגלל פציעה, גם אנדריי שבצ'נקו לא ישחק בגלל שטוען כי הוא סובל מפציעה. התקשורת האנגלית מדווחת כי בצ'לסי חושבים שהאוקראיני ביים את הפציעה במחאה על כך שהוא לא פותח בהרכב.

צ'לסי עוד חלמה על ארבעה תארים העונה אבל אחרי השבת האחרונה, תצטרך להתרכז במטרה העיקרית והיא ליגת האלופות.

הכחולים של מוריניו איבדו סיכוי ריאלי לזכות באליפות עם איבוד הנקודות מול בולטון ועכשיו יצטרכו לשמור על יתרון ה-0:1 מהמשחק הראשון בסטמפורד ברידג'.

מחזיקת הגביע האנגלי חייבת לכבוש כדי להגיע לגמר בניסיון לשחזר את הזכייה הענקית מלפני שנתיים. עם הקהל האדיר באנפילד בליברפול מאמינים שניתן לעשות זאת.

ליברפול תגיע למשחק עם סגל מלא כולל סטיב פינאן שיחזור לשחק. פיטר קראוץ' נאבק על מקומו בהרכב. 

מאמן צ'לסי ז'וז'ה מוריניו אמר אתמול: "המצב שלנו לא רע. אם לא נספוג אז נעלה ואם נכבוש אז יהיה לנו יתרון גדול. בעיקרון, כדאי היה לשחק הגנתי, אבל אי אפשר לשחק הגנתי לאורך 90 דקות. ברור שליברפול תהנה מהפציעות שלנו, אבל לדעתי הקהל ילחיץ אותה".

מוריניו נשאל האם העובדה שלמשחק שובץ שופט ספרדי, מנואל גונזאלס, עלולה להיות השפעה מאחר שגם מאמן ליברפול רפא בניטז הוא ספרדי. מוריניו: "אני לא חושב שזה ישפיע. הוא שופט מצוין. אני מעדיף שופט ספרדי מצוין על שופט פורטוגזי חלש".

בניטז לא קנה את משחקי הפסיכולוגיה של מוריניו. בניטז אמר אתמול: "ברור שיש לצ'לסי יתרון בזכות השער שהם כבשו במשחק הראשון והעובדה שאנחנו לא הבקענו. אבל הקהל שלנו בטח לא יהווה חיסרון ולא ילחיץ אותנו, אלא יתמוך בנו".

טרי: אני רוצה לאמן את צ'לסי

קפטן צ'לסי, ג'ון טרי, הביע את רצונו לאמן את צ'לסי כשיפרוש מכדורגל.

הבלם בן ה-26 אמר: "כשדיברתי על חוזה בצ'לסי, דיברתי על חוזה ל-9 שנים עם אופציה לאמן את הקבוצה בסיום החוזה. זאת הדרך שאני רוצה ללכת בה".

צילומים: רויטרס

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק