פאר: זה אירוע חשוב

שחר פאר נשמעה נרגשת היום לקראת מפגש הראווה מחר מול פטי שנידר במסגרת חגיגות 30 שנה למרכז הטניס. גם שלמה גליקשטיין ושחר פרקיס ישחקו מחר

יום שלישי 01 מאי 2007
אורן קורנפלד

 היוםׁ(שלישי) נערכה מסיבת עיתונאים במרכז הטניס ביפו במסגרת חגיגות ה-30 של המרכז למרכז הטניס ברמת השרון, כאשר בשיאו של הערב יפגשו מחר שחר פאר ופטי שנידר. עוד יערך מחר משחק בין אנדי רם ושחר פאר ליוני ארליך ושניידר ובין רם וארליך לשחקני העבר שחר פרקיס ושלמה גליקשטיין.
 
מנכ"ל משרד הטניס, ג'נין שטראוס: "המרכז לטניס בישראל מקים קרן מצוינות בסך 250 אלף דולר שיוקדש למצויינות דרך הספורט לילדי הצפון. המטרה היא להקנות את כל ערכי הספורט.  ובנוסף אנו שמחים לארח כאן את פטי ואת שאר הישראלים שכבר הוכיחו מצוינות בתחומם".

שחר פאר: "זהו אירוע חשוב עברנו ובמיוחד עבורי לשחק מול הקהל הישראלי עוד לא התנסיתי בזה.  אני מקווה שזו תהיה חוויה לכולנו".

אנדי רם: "אני נרגש מהמחשבה לשחק מול שלמה גליקשטיין ושחר פרקיס.  זו פעם ראשונה שיש אירוע כזה  בארץ. בלי המרכז אף אחד מאיתנו לא היה יוצא מקצוען . חוץ מזה אני לא יכול להפסיד ליוני".  ארליך הוסיף:  "כל מה שאנדי אמר נכון ,חוץ מהשטות שהוא ינצח אותי, גם אני חש התרגשות גדולה להיות פה והופתעתי מהמשחק מול שלמה ושחר".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק