פארקר עשה עונה נהדרת

מנג'ר טורונוטו ראפטורס בראיין קולאנג'לו בראיון בלעדי ל-TELESPORT: "בעוד שנתיים, כשהחוזה של אנתוני פארקר בקבוצה יסתיים, נמצא את הדרך להשאירו כשחקן או בתפקיד אחר"

יום שלישי 01 מאי 2007
שלמה חסיד

הבוס הגדול של טורונטו ראפטורס, מנג'ר הקבוצה בריאן קולקאנג'לו, והאיש שהביא לקבוצה את אנותני פארקר ממכבי תל אביב, העניק היום ראיון מיוחד ל-TELESPORT לרגל משחקי הפלייאוף שאליהם העפילה קבוצתו, וההצטינות של אקס מכבי לאורך חלקים גדולים של העונה. קולאנג'לו אמר: "אני קצת מופתע מההישגים שלנו השנה. התמודדנו מול יריבות מהרמה הגבוהה ביותר, ובכל זאת הצלחנו להשיג הישגים לא רעים בכלל. היתה שנה לא קלה, ואני מקווה מאוד שנדע להתעלות עכשיו במאני טיים ולסיים את העונה הזאת עם טעם טוב בפה".

מה הסוד להצלחה?

"בכל מקרה, אני חושב שהקונספציה שהלכנו עליה, שהיא שילוב של שחקנים מאירופה, הוכיחה את עצמה ולראיה ההישגים שאליהם הגענו".

כמה מלים על העונה של אנתוני?

 "אנתוני עשה עונה נהדרת. היתה לו פציעה באמצע העונה, אבל הוא עשה קאמבק, והוכיח מעבר לכל ספק שהוא שחקן לגיטימי באן.בי.איי".

הופתעתם ממנו?

"מראש לא היה לנו ספקות לגביו, הוא שחקן ששלט באירופה כמה שנים, אבל לקח לו זמן להסתגל לאן.בי.איי וזה לא הולך פשוט בהתחלה להחליף את השיטה האירופית באמריקאית, אבל פארקר התמודד עם זה יפה והצליח".

מה לגבי העתיד של אנתוני?

"אני יודע שאתה רוצה שאני אצהיר עכשיו שבשנה הבאה הוא חוזר לתל אביב, אבל יש לו עוד שנתיים לסיים את החוזה, כשכרגע הוא בן 31. הוא משחק ברמה הכי גבוהה שיש עכשיו".

ובעוד שנתיים?

"אחרי שהחוזה שלו יסתיים אנחנו נמצא את הדרך להשאיר אותו במועדון, אם כשחקן ואם זה בתפקיד אחר במערכת. הוא בנאדם מדהים, ואנחנו רוצים אנשים כאלה אצלנו".

צילום: רויטרס

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק