אשדוד הורידה את פת על 4

גביע המדינה: הקבוצה של אלון חזן פירקה את חניכיו של גיא לוזון עם רביעייה ללא מענה במחצית השנייה ועלתה לחצי הגמר. הולצמן (צמד) צוקול ועזרן כבשו לאשדוד. אלון חזן: "בשביל רגעים כאלה שווה להיכנס לכדורגל"

יום שלישי 01 מאי 2007
מערכת TELESPORT
 אפילו אשדוד לא האמינה שזה יהיה לה כ"כ קל. הקבוצה של אלון חזן הדהימה הערב עם 0:4 בפ"ת והשפילה את הקבוצה של גיא לוזון בדרך לחצי הגמר. 

אחרי מחצית מאופסת, אשדוד פשוט התעללה בפ"ת במחצית השנייה, עם צמד של הולצמן, ושערים של צ'וקול ועזרן,שגם בישל שני שערים במשחק הזה. דווקא במפגש היחיד על טהרת ליגת העל נופלת התוצאה המוחצת ביותר.

אשדוד תנסה לזכות בגביע ראשון בתולדותיה ולאור ההדחה של חיפה, יש לה סיכוי מצויין לעשות זאת העונה. פ"ת, שניצחה 3 פעמים העונה את אשדוד בליגה, כשלה ברגע האמת ותנסה להתברג לאירופה דרך המקום הרביעי בליגה.

אלון חזן, מאמנה המאושר של אשדוד אמר בסיום המשחק: "בחצי הראשון הגענו למצבים ואמרתי לפני המשחק ששחקנים רוצים, נגד הרצון אף אחד לא יכול. רק בשביל הרגעים האלה היה שווה להיכנס לכדורגל, ראיתי את השחקנים שלי עם דמעות בעניים אחרי המשחק ואני מאושר".

על חצי הגמר אמר: "אני רוצה להיות הסינדרלה של עצמי, לא זכינו עד כה בתארים והיום עשינו צעד גדול, עם כדורגל כמו שאני אוהב ורוצה לראות מהקבוצה שלי".

שי הולצמן, שכבש צמד אמר: אחד הניצחונות הגדולים של המועדון הזה ואנחנו אופטימיים לגבי העתיד. כל המשחק היינו יותר טובים, אבל בחצי השני מימשנו את היתרון והתפוצצנו. כשהולך לנו אז זה מה שקורה".

יניב עזרן, שהיה ללא ספק השחקן המצטיין עם שער ושני בישולים אמר: "מהדקה הראשונה נלחמנו עלכל כדור והצגנו יכולת יוצאת מהכלל. אנחנו מדמיינים את הגביע, אך עדיין יש לנו דרך ארוכה ועבודה קשה".

גיא לוזון, המאמן המפסיד אמר: "חטפנו שערים במתפרצות. אשדוד הענישה אותנו 4 פעמים, כל הכבוד להם, הגיע להם לנצח. אומנם בליגה ניצחנו הגיע לנו, אבל היום הפסדנו כי הגיע לנו ואני מברך אשדוד".


מחצית ראשונה: אין שערים, אין כדורגל


שתי הקבוצות התקשו להגיע למצבים בפתיחה. בדקהה-21 ניסתה אשדוד לעקוץ, אך הבעיטה של שי הולצמן חמקה החוצה.

פ"ת ניסתה לתקוף מהעבר השני, אך המשחק המשיך להיות חלש מאוד ללא מצבים ליד שני השערים.

חמש דקות להפסקה כמעט עלתה אשדוד ליתרון, אך הבעיטה המצויינת של  יוסי אופיר נהדפה ע"י אוהד כהן לקרן.

אחרי האירוע המרגש היחיד במחצית הראשונה, הקבוצות ירדו להפסקה עם 0:0 משמים.

מחצית שנייה: אשדוד מפרקת

אשדוד פתחה בטירוף את המחצית השנייה. דקה בלבד מהפתיחה הגיע שריקי למצב מצויין אך בעט מקרוב לידיו של אוהד כהן.

בדקה ה-49 הגיע השער של אשדוד. יניב עזרן שלח כדור עומק מצויין להולצמן, שמול אוהד כהן לא התבלבל וגילגל פנימה - 0:1 לאשדוד.

בדקה ה-61 הגיע השער השני של אשדוד. מהלך מצויין של אשדוד החל ביניב עזרן, שהכניס עומק מצויין לגוסו גוסו, שהמשיך לצוקול, שמקרוב  דחק פנימה וקבע -0:2 לאשדוד.

בדקה ה-70 אשדוד כבר השלימה שלישייה והכובש היה ראוי מכולם. שי הולצמן הוציא את אשדוד למתפרצת ומסר מצד שמאל לעזרן המצויין, שמקרוב דחק פנימה. 0:3 לאשדוד.

פ"ת פשוט היתה מפורקת והולצמן כמעט העלה את אשדוד ל-0:4 אך הבעיטה שלו מתוך הרחבה פגשה את הקורה.

בדקה ה- 79 הגיע השני של הולצמן והרביעי של אשדוד. עזרן רשם בישול שלישי להולצמן, שתיעתע בשחקני ההגנה הפתאטיים של פ"ת, וגילגל מקרוב פנימה - 0:4 לאשדוד.

מכבי פ"ת
: אוהד כהן, איסמעיל עאמר, ניצן דמארי, קובי גנון, נאור פסר, סולי צמח (דיאלו, 67), בלסינג קאקו, לירן כהן, דני פרדה (דובב גבאי, 73), עומר דמארי, עומר גולן.

אשדוד: סמי אג'י, אמיר אלקריף, כריסטיאן גונזאלס, אייל אלמושנינו, גורה טל, יוסי אופיר (מליחי, 84), רחמים צ'קול, ז'אן ז'אק גוסו, יניב עזרן (בן לולו, 90), עידן שריקי, שי הולצמן (רביבו, 80).

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק