סכנין לא נתנה לנו כבוד

ניר לוין, מאמנה של הפועל ת"א, ייחס את הזילזול של סכנין, לתצוגה המרשימה של קבוצתו בניצחון 0:3 על סכנין. יוסי אבוקסיס: "סכנין זילזלה בנו, בבית שלנו"

יום שלישי 01 מאי 2007
שלמה חסיד

 הפועל ת"א רשמה הערב הישג מצויין, אחרי שניצחה 0:3 את סכנין בבלומפילד והעפילה לחצי הגמר, למרות פרשת אלימלך.

ניר לוין, המאמן המאושר של הפועל אמר נשם לרווחה ואמר אחרי המשחק: "אפשר לחייך,ניצחנו בצורה משכנעת, למרות לא מעט בעיות ושינויים בהרכב. אין ספק שאחרי ההפסד בהרצליה, לבוא ולעשות משחק כזה גדול, עם אופי ורצון זה בהחלט משחק ומספק".

"הלחימה והרצון שלנו הכריעו את סכנין. השחקנים באו מוכנים כמו שצריך וראינו את זה בכל הפעולות על המגרש. הצורה בה סכנין הגיעה למשחק הזה נתנה לנו יותר מוטיבצייה, אני חושב שקבוצה כמו סכנין צריכהלתת לנו טיפה יותר כבוד".

על הופעת הבכורה של ניל אבארבנל בשער אמר: "הופעה טובה מאוד של ניל, הוא צריך לקבל את הביטחון ואני חושב שמצפה לו עתיד מבטיח".

סלים טועמה: "האמת שבכמה ימים האלה עברנו באמת ימים קשים, בגלל מה שקרה עם שביט וכל הלחץ של הקהל ואני חושב שהיום באמת הוכחנו שהפועל זה עדיין מועדון גדול שיכול להתמודד ברגעים קשים. עכשיו יש לנו את החצי גמר ולהיאבק על המקום השני. הניצחון הזה מוקדש בעיקר לקהל"

על התקרית עם הקהל של סכנין אחרי המשחק אמר: "לא יודע למה הם מקללים אותי אבל זה ממש לא מעניין, מה שחשוב שניצחנו היום ויש לנו גם משחק חשוב מאוד בשבת".

על פרשת שביט: "אלימלך שחקן שתרם המון למועדון הזה והניצחון הזה מוקדש גם בשבילו. אני לא יתעסק בסיכסוך שלו עם ההנהלה אבל מה שאני יכול להגיד זה ששביט חסר לנו ואנחנו צריכים אותו".

יוסי אבוקסיס: "זה משחק גביע ואין הזדמנות לתקן. באמת מגיע כל הכבוד לשחקנים, היתה לנו מחצית שנייה מצויינת. סכנין לא ספרו אותנו ואנחנו בבלומפילד וזה נתן לנו מוטיבצייה. אני חושב שדווקא שאתה נמצא למטה אפשר להתעלות. אנחנו עדיין הפועל ת"א ואנחנו בבית שלנו, אסור לזלזל בנו והוכחנו היום את האיכות שלנו".

על שביט אלימלך: "אני מקווה ששביט יחזור אלינו, חשוב לי מאוד שהוא יהיה איתנו כי אנחנו רוצים אותו ואני חושב שמחובתי כקפטן לעשות זאת ואני מקווה מאוד שנצליח"

ניל אבארבנל, השוער השלישי, שהחליף את שביט אלימלך בשער והציג יכולת מצויינת אמר: "כולנו היינו גיבורים היום, אחרי יום שבת היינו חייבים לקהל הזה, אמרנו ניתן הכול בשבילם ואני שמח. מחצית ראשונה  הלך לנו קשה. מחצית שנייה השתחררנו. אני שמח על ההופעה שלי ואני מקווה שיהיה לזה המשכיות. האמת שלא היו לי פרפרים כ"כ, הייתי מרוכז בהצלחה של הקבוצה ואנחנו נעשה הכול כדי לזכות בגביע".

"שביט מאוד עודד אותי לפני תחילת המשחק ואני מאוד מודה לו. אני מאוד אוהב את שביט ואני חושב שגם הוא במקומי היה לוקח את ההזדמנות ועומד בין הקורות".


אלישע לוי, המאמן המפסיד אמר אחרי המשחק: "עד שקיבלנו את הגול עשינו הכול טוב. לאחר הגול, שיחקנו פחות טוב, היינו חסרים מחץ. לאחר הגול השני היו דקות שהתפרקנו, הפועל לימדה אותנו פרק היום, במיוחד בשליש האחרון של המשחק. כל משחק הוא חומר למחשבה ואמרתי לאחר הניצחונות על נתניה ומכבי ת"א שיש הבדלים בין הליגות, אבל יש לנו בסיס טוב, כל פרק זה שיעור, נלמד ונמשיך הלאה.

צילום: יותם רונן

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק