שיחקנו בהקרבה ובלהט

אמר מנג'ר ליברפול,רפא בניטז, לאחר ההעפלה אמש לגמר והוסיף: "אני גאה בקהל ובשחקנים שלי". "היינו טובים יותר בשני המשחקים והיינו ראויים לגמר אך מי יזכור זאת" השיב מוריניו

יום רביעי 02 מאי 2007
מערכת TELESPORT
ליברפול שוב בגמר. בפעם השנייה בשלוש השנים האחרונות. האדומים הגיעו הערב למשחק באנפילד עם פיגור מהמשחק הראשון כשהם יודעים שגול חוץ של צ'לסי הוא גזר דין מוות עבורם, אך אנפילד המחשמל והקהל המדהים עשו זאת שוב למענם ואחרי 120 דקות של הקרבה ולחימה הגיע דו-קרב הפנדלים שכבר היה חד צדדי לטובת שחקניו של בניטז.

צ'לסי, לעומת זאת, שוב מפשלת ברגע האמת במפעל היוקרתי מכולם. מוריניו, שלקח אליפות אירופה עם פורטו הקטנה, כבר לא יעשה זאת ככל הנראה עם המיליארדרים של אברמוביץ' שכן הדיבורים על עזיבתו את סטאמפורד ברידג' הולכים וגוברים.

היהירות התמידית והלוחמה הפסיכולוגית הבלתי נגמרת של מוריניו לא עשו זאת גם הפעם לטובת הכחולים והבחור צריך להתחיל לשאול את עצמו אם לא הגיע כבר הזמן לשנות את הטקטיקה.

ז/וזה מוריניו אמר לאחר המשחק: "היתה להם אמנם רבע שעה טובה במחצית הראשונה אבל ראיתי היום רק קבוצה אחת שמנסה לנצח את המשחק והיא לבשה כחול. אנו ראויים להיות בגמר. היינו יותר טובים במשחק הראשון, יותר טובים ב-90 הדקות של המשחק היום ויותר טובים בהארכה. רק חבל שבעוד 10-20 שנה אף אחד לא יזכור זאת. דו קרב פנדלים זה חלק מהמשחק ובזה ליברפול היו היום טובים יותר. הראינו היום יותר רצון מהם לנצח את המשחק אבל בסופו של יום - ליברפול בגמר וכל הכבוד להם".

לגבי האכזבה הגדולה ששוב נחלה קבוצתו ברגע האמת אמר מוריניו: "אני גאה בשחקנים שלי וחולק איתם את הרגעים הקשים הללו. אני יודע גם שלאוהדים שלנו כואב מאוד ושכל אחד ואחד מהם מאוכזב אך עם זאת תומך בנו".

בצד החוגג של הערב היה זה המאמן, רפא בניטז, ששוב עושה זאת בגדול בזירה הארופאית, שאמר: "התחלנו מצויין אבל יש להם שחקנים טובים והיה לנו קשה להשתלט על המשחק. צ'לסי היו פנטסטיים בחצי השני אבל עבדנו קשה בהגנה. היו לנו גם כמה מצבים לגמור את המשחק אבל לא ניצלנו אותם. השחקנים ידעו מה צריך לעשות היום בשביל לנצח. הם שיחקו בהקרבה ובלהט כשהקהל שלנו מאחוריהם. הקהל היה יוצא מהכלל והאווירה היתה מדהימה. אני מאוד גאה הן בקהל והן בשחקנים שלי".


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק