נמני:#הזרים יהיו ברמה גבוהה

הקפטן מבטיח כי מכבי ת"א ממשיכה במאמצים להתחזק: אנחנו לא בלחץ. אין לנו כוונה לבחור שחקנים שלא יתחברו. התקשורת סולקה היום מהאימון - הקבוצה מכרה רק אלף מנויים

יום ראשון 22 יולי 2007
אשר גולדברג

במכבי ת"א עושים את הבדיקות האחרונות לצירופם של שני שחקנים זרים, קשר אחורי וחלוץ. השניים שיוחתמו לא יוכלו לשחק בכל מקרה נגד סנטה קולומה בעוד עשרה ימים.

קפטן ומנג'ר מכבי ת"א אבי נמני אמר: "הזרים שיגיעו יהיו ברמה מאוד גבוהה. מי שיגיע בקרוב יהיה לפחות בשתי רמות מעל השחקנים הישראלים. החיפוש לא נעשה בלחץ. אין לנו כוונה לבחור שחקנים שלא יתחברו ויובילו את המועדון".

אחרי שמכבי ת"א קיימה אימון פילאߘיס הבוקר, מאוחר יותר קיימה מכבי ת"א אימון בקרית-שלום תחת הדרכתו של אלי כהן, כאשר התקשורת שהגיעה לסקר את האימון סולקה ממתחם האימונים ובקבוצה הודיעו כי האימון יהיה סגור לתקשורת.

מכבי ת"א מכרה עד כה כ-1,000 מנויים וקריאת האוהדים היא להוריד משמעותית את המחיר. במועדון הציבו כיעד מחירתם של 5,000 מנויים.

מכבי ת"א תעמוד מחר לדין בעקבות האירועים שהיו לפני מספר שבועות בקרית-שלום במשחק הידידות מול בני סכנין. במכבי ת"א יחליטו בתוך מספר ימים על שמותיהם של מספר שחקנים שיתבקשӕ לחפש מועדונים חלופיים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק