קבוצה ללא רוח חיים

זה הביזיון הגדול בתולדות מכבי ת"א, כולל ה-0:10 נגד מכבי חיפה. אם אני הייתי שחקן בקבוצה הזאת הייתי פורש ואם הייתי המאמן הייתי הולך הביתה". האוהד אורי משיח בטור אחרי ההשפלה

יום חמישי 19 יולי 2007
אורי משיח

"זה היה הביזיון הכי גדול בתולדות מכבי תל אביב, כולל העשר אפס נגד מכבי חיפה. לא נותר לנו אלא לקוות שמי שצריך להסיק את המסקנות יסיק אותם ומהר מאוד. אם אני הייתי שחקן בקבוצה הזאת הייתי פורש מכדורגל ואם הייתי מאמן הייתי הולך הביתה.

זה לא כדורגל. אין באף מקום בעולם את הכדורגל הזה. עם כל הכבוד וההערכה למה שהיה בשנה שעברה, זה לא קיים. בכדורגל הכול נזיל, והיום צריך להגיד תודה יפה כי זה לא יילך. זה לא יילך!!! חבל שתהיה השפלה יותר גדולה בגומלין.ļ/p>

חייבים לחזק את הקבוצה הזאת ולהחליף את הכדורגל הזה בכדורגל אחר. כל מי שלא מבין בכדורגל המודרני אין לו מה לחפש במכבי תל אביב יותר. אין לו מה לחפש. אי אפשר להמשיך לרמות את האוהדים כי כל כך כואב הלב ולא יהיו מנויים. האוהדים לא יבואו.

לא מענייןĠאותנו מי כן שיחק ומי לא. לא יכול להיות ששחקן כדורגל מקצועני שעבר את כל השלבים בקבוצות הילדים והגיע לבוגרים ייראה ככה מול קבוצה חובבנית, בלי חשק ובלי כלום. הקבוצה ללא רוח חיים והגיע הזמן שמי שצריך להסיק את המסקנות יסיק אותם.

לא צריך להרוס עוד עונה ӑשביל אגו. לא צריך. האוהדים יישבו בבית חד וחלק, כי אי אפשר לרמות אותם. נכון שבונים קבוצה, אבל רבאק זו קבוצה מאנדורה. אין פה מה לתקן, כי השם של המועדון הושפל". 

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק