שחר פאר ניצחה את שנידר

טורניר הראווה ברמה"ש: הטניסאית הבכירה של ישראל שיחקה סוף סוף מול הקהל הביתי ברמה"ש וניצחה את השוויצרית 6:3, 1:6, 7:10. פאר ניצחה גם במעורבים עם ארליך

יום רביעי 02 מאי 2007
אורן קורנפלד
המשחק המרכזי של טורניר הראווה לציון 30 שנה לאיגוד הטניס הישראלי, הפגיש את המדורגת 16 בעולם, שחר פאר עם המדורגת 19, פטי שנידר השוויצרית.

שחר פאר, במשחק ראשון מול הקהל הביתי ברמה"ש, ניצחה לאחר שלוש מערכות 6:3, 1:6, 7:10. שנידר תסתפק בסכום הכסף שקיבלה עבור ההשתתפות.

במשחק המוקדם נפגשו אנדיוני וטניסאי העבר שלמה גליקשטיין ושחר פרקיס. המשחק כלל מכות יפות רבות להנאת הקהל והסתיים בניצחון הצעירים 4:7, 3:7.

את הערב נעל משחק זוגות המעורבים בין אנדי רם ופטי שנידר ליוני ארליך ושחר פאר. הזוגות המעורבים דאגו לתת שואו לקהל, תוך שרם אף מחליף עם ילד בכדורים לנקודה אחת. המשחק נמשך מערכה אחת (עד 7), כאשר ארליך ופאר ניצחו 5:7.

שחר פאר אמרה לאחר המשחקים: "זו הייתה חוויה עבורי. אני לא אוהבת להפסיד באף משחק, גם לא במשחק ראווה. היה כיף לראות את כל הקהל הזה מגיע לפה ואני מקווה שהוא נהנה מהטניס".

אנדי רם, שבסיום המשחקים ובמהלכם דאג להוריד את מדד הרצינות באיצטדיון אמר: "זרקתי עוגה על שחר כדי להפיג את המתח. אני חושב שמי שהגיע לכאן נהנה, היה מרגש לשחק מול שלמה גליקשטיין. אמרתי אמנם שאני לא אפסיד ליוני, אבל אין מה לעשות. הנקמה בדרך".

יוני ארליך: "נהנינו מאוד מהארגון ומהמשחקים. הבנות היו קצת כבדות, דווקא אני ואנדי תכננו לעשות עוד דברים אבל ויתרנו על זה. היה לי כיף, סך הכל צריך לזכור שבזכות מרכזי הטניס אלפי ילדים יכולים לשחק".

בסיום המשחקים הגיעה עוגה בצורת מחבט טניס כאשר בשמיים החלו להתנפץ להם זיקוקים שקינחו את חגיגות ה-30.

צילום: יותם רונן

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק